Булатецькому заборонили виїжджати з Черкас (ВІДЕОКОМЕНТАР)

Соснівський районний суд міста Черкаси обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання стосовно депутата Черкаської міської ради Максима Булатецького.


– Суддя практично повністю задовольнив вимоги прокуратури і слідчого щодо мого перебування лише в межах Черкас без можливості виїзду за межі міста, – повідомив у коментарі «Прочерку» Максим Миколайович. – Мені потрібно здати закордонний паспорт, просити дозволу слідчого, суду або прокуратури на будь-які пересування. Зважаючи на мою підприємницьку діяльність, що стосується інших населених пунктів, зокрема Полтавської області, я не можу її здійснювати, тому що не можу виїхати без дозволу. Думаю, що дозвіл мені не будуть надавати, а будуть лише додатково тиснути і тиснути.

Такі обмеження стосовно Максима Булатецького діятимуть на час досудового розслідування кримінального провадження. Це рішення суду Максим Булатецький оскаржити не може і воно вступає в силу відразу після оголошенні судді.

– Ми навели аргументи, характеристики із місця проживання, місця здійснення моїх повноважень як депутата міської ради. Але суд задовольнив політичний тиск від посадових осіб, які дали безпосередню вказівку, – говорить Максим Булатецький.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, у найближчий термін кримінальне провадження буде скеровано до суду.

Нагадаємо, Максим Булатецький учора отримав повідомлення про письмову підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) під час підняття прапору Європейського Союзу на щоглі перед Черкаською міською радою 11 грудня.

Сьогодні о 12.00 помічник Соснівського районного судді Черкас Володимира Орленка викликав депутата на судове засідання для розгляду клопотання про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, яке мало відбутися через годину після телефонного дзвінка – о 13.00. Оскільки захисник Максима Миколайовича не встиг прибути на засідання, слухання перенесли на 15.00.

Максим Булатецький на сьогоднішньому зібранні у Черкасах так прокоментував це рішення суду – див. ВІДЕО.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Булатецькому заборонили виїжджати з Черкас (ВІДЕОКОМЕНТАР)"

 1. АНДРІЙ | 21-12-2013 16:11 at 16:11 |

  ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович Президент України, Голова Ради національної безпеки і оборони України
  =КЛЮЄВ Андрій Петрович Секретар Ради національної безпеки і оборони України=
  =АЗАРОВ Микола Янович Прем’єр-міністр України=
  =ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович Глава Адміністрації Президента України=
  =ЛЕБЕДЄВ Павло Валентинович Міністр оборони України=
  =ЗАХАРЧЕНКО Віталій Юрійович Міністр внутрішніх справ України=
  =ПШОНКА Віктор Павлович Генеральний прокурор України (за згодою)=
  =ЯКИМЕНКО Олександр Григорович Голова Служби безпеки України=
  =КОЖАРА Леонід Олександрович Міністр закордонних справ України=
  =СОРКІН Ігор Вячеславович Голова Національного банку України (за згодою)=
  =РИБАК Володимир Васильович Голова Верховної Ради України (за згодою)=
  =ЛУКАШ Олена Леонідівна Міністр юстиції України=
  =ІЛЛЯШОВ Григорій Олексійович Голова Служби зовнішньої розвідки України
  – ЗАМОВНИКИ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ В УКРАЇНІ, що зараз, практично, ввели НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН в державі ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО «ПОКРАЩАННЯ» !!!

Comments are closed.