Євген Захаров: За що вручати золотий тремпель СБУ?

Харківський Євромайдан вручив “Золоті тремпеля”

Харківська громада підбиває підсумки року й ініціює вручення народної премії «Золотий Тремпель». Премія вручається за найсумнівніші внески в життя міста. Переможці визначаються в п’яти номінаціях: «Духовні практики», «Архітектура та дизайн», «Фізкультура та Спорт», «Екологія» та «Громадянські свободи».

В номінації «Громадянські свободи» – обласне управління СБУ. Номінується за поза сумнівом сумнівне звинувачення вченого Володимира Чумакова в державній зраді через його публікації в інтернеті про рельсотрон з відкритих джерел.

На мирному зібранні Харківського Євромайдану в 29 грудня тремпель для СБУ презентував директор Харківської Правозахисної Групи Євген Захаров.

Слово Тремпель є одним з найбільш відомих ознак місцевого діалекту. Найбільш поширену версію його походження можна прочитати тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут