Народне віче і народні гуляння

На сьогоднішнє віче “Солідарність проти терору” прийшло відносно небагато людей. На око – тисяч п’ятдесят. Спочатку менше, потім підтягнулись.

З того, що запам’яталось…

Виступи священників мусульманського та іудейського віросповідань. Здається,  раніше такого не було?

Виступ Кличка російською. Так у нього краще виходить, але… До чого б це?

Взагалі вразила банальність більшості виступів представників опозиції та маніфесту, в якому викладені відомі вимоги та пропозиції. Проте й запам’ятався запальний виступ Олега Тягнибока. А погроза утворити у ВР чергову “комісію з розслідувань” нічого, крім іронії, не викликала. Кажу про себе особисто, оскільки народ реагував і підтримував це дійство доволі активно. Кричав: “Молодці!”. Чомусь пригадалось “ми здобули!”…

Той же народ при виступі Турчинова потягнувся на вихід. Що, напевно, не змінить прихильності організаторів до ораторських здібностей цього видатного опозиціонера.

Пожалкував, що не вв’язався у поїздку до відомих представників “злочинної влади”. Але прогулянка по Хрещатику частково компенсувала цю втрату.

Хочеться назвати те, що там відбувається, коротким словом “сюр”. Тут і “діди морози” з “снігуроньками”, “ведмедиками” та іншими тваринками й потворами, і танці, і намети з вогнищами, і велика справжня (!) ялинка, і жебраки, і різні інсталяції… Усюди щось продається. Повний дурдом! Недарма величезний захват у публіки викликала виставка карикатур з однойменного сайту. Але, як на мене, духу Хрещатика та Києва більше відповідає виставка відомих майстрів “жлобарту” під прапором “Останньої барикади”.

Ну і як же без бійки? На незначне повідомлення про можливе зняття номерів з машин “Автомайдану” натовп відреагував дуже бурхливо. Ледь не потовк гаїшників з їх машиною.  Мабуть, дійсно дістали?

Коротше: приїжджайте в Київ! Не пожалкуєте! У нас весело…

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Народне віче і народні гуляння"

  1. Не знаю, хто і нащо те писав. По-перше народу було на нашу оцінку під сто тисяч. По-друге, Кличко великий молодець, що виступав російською (а закінчував українською), хай чують на сході і півдні. По-третє, дух майдану не “дурдом”, а чудово

Comments are closed.