Євросоюз закликає владу та опозицію в Україні сісти за стіл переговорів

middle_fba96a1d4610df79e5e06472bc10a803Європейський Союз закликає українську владу та опозицію утриматись від насильства під час проведення масових акцій протесту і звертається до них із закликом сісти за стіл переговорів і розпочати діалог щодо подолання політичних розбіжностей.

Як передає кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це на брифінгу заявила Майя Косьянчич, речниця Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Кетрін Ештон. “Ми виступаємо за дотримання основоположних принципів: права на свободу зібрань, права на свободу висловлювань та свободу засобів масової інформації. Протести мають відбуватися у мирний спосіб. Обидві сторони мають проявити стриманість. Насильство є цілком неприйнятним” – підкреслила Косьянчич.

“Ми закликаємо всі сторони українського суспільства вирішувати розбіжності у мирний спосіб, сісти і відкрито обговорити питання і спробувати дійти до обопільно-прийнятного вирішення розбіжностей”, – сказала вона. “Ми закликаємо дійових осіб українського політичного процесу розпочати діалог для досягнення прийнятного вирішення нинішніх розбіжностей”, – додала Косьянчич.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут