Іван Семесюк: Зараз багато шо вирішується тупо сидінням

Бачу знову почалася в фейсбуках типова вкраїнська куйня “ой пиздець все просрали нічо не буде аааааа”.

Оця психічна нестабільність через день, шановні, плекається і розкручуються звичайними ФСБешними методами – різноманітними пораженчєскімі чутками і піздєжом. Дехто вміє вести інформаційні війни вельми професійно.

Дебіли, не ведіться на цю куйню і не роздмухуйте вогник нудоти через кожні 24 години. Ви ж пойміть, що інтернет мережі в наш час – це нейронна система, фактично мозок громадянського руху, генератор і транслятор ідей. Своїми курячими психогойдалками ви підживлюєте вірус пройобу. От я, наприклад, пофідфренджував купу народу, не через свою “полум’яну громадянську позицію” або “революційний восторг”, а через оце гугнівство і нудотство.

Вібрація має бути стабільною і позитивною, бо так формується мислеформа успіху, якщо хочте – егрегор. Не нудіть, панове.

Воно канєшно ясно, шо то усього лише фейсбук і вопше, але реальні події можуть як початися з кількох слів у стрічці соцмережі, так і не початися. Зараз багато шо вирішується тупо впертим і незрушним сидінням сракою на локації.

Гартуйте дупи! Амінь.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Іван Семесюк: Зараз багато шо вирішується тупо сидінням"

  1. ))))))))))))))))))))))))))) ржачно и доходчиво ))))))))))

  2. Не вступайтеся!
    Імпічмент це наша ціль!

Comments are closed.