Вільне слово до братів-українців на #Євромайдан’і

Ми звертаємося до вас зі словами солідарності в 32 -річний ювілей військового стану в Польщі , який на вісім років заблокував визвольні  сподівання поляків.

Ми , активісти та підпільна  антикомуністична Солідарність знаємо , що ціна потрібно платити за право висловлювати свої  погляди. Ми також знаємо , наскільки важливим є міжнародна солідарність з тими , хто бореться за ці універсальні цінності , такі як демократія і свобода слова , наражаючись на постійну небезпеку.

Таким чином , ми хотіли б висловити Вам мою найвищу похвалу і повагу. Сьогодні , коли ми бачимо фотографії в Києві , перед нами ідентичні образи умиротворення страйкуючих заводів в Польщі  більше тридцяти років тому. Сьогодні ми знаємо , що ці жорстокі дії поліції не змогли задушити вільний дух . Потрібно було всього лише кілька років , аби ті, хто боровся з суспільством,  посилав армію і поліцію – відійшли на звалище історії. Бажаємо вам сили у вашій боротьбі і ми запевняємо вас , що ми зробимо все , що в наших силах , щоб ваша боротьба за свободу була успішною.

Бажаємо вам перемоги над всіма тими , котрим видається, що міліційним кийком можна зупинити  демократію.

Zarząd Stowarzyszenia Wolnego Słowa Керівництво Товариства Вільного Слова

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут