#євромайдан: Одеса підтримала акцію “Зупини країну”

Сьогодні, о 12:00 одесити додали свій внесок у загальноукраїнську акцію “Зупини країну”, інформацією про яку суденти поширювали у соцмережах.

Суть акції – перекрити рух центральною вулицею на 5 хвилин, у якості попереджувальної дії та повідомлення владі, що протест лише нарощуватиме оберти.

Для зручності правоохоронних органів, в Одесі акція проходила у безпосередній близькості від будівлі СБУ.

Учасники акції закликали одеситів замислитися та долучатися до перезавантаження країни.

Показово, що швидку при тому пропустили безперешкодно. Присутні міліціонери допомагали коректно зупиняти рух транспорту. Кілька легкових автівок розвернулися та поїхали в об’їзд. Пасажири маршруток помітної реакції не виказували. Декілька машин помірно сигналили, але не настільки варазно, щоб зрозуміти – чи вони підтримують акцію, чи вимагають звільнити проїзд.

Відео сайту   048.ua

Після завершення акції студенти навідалися до головного корпусу ОНУ та будівлі холодильного інституту, аби повідомити про результати перемовин студентського страйкому із заступником міністра освіти напередодні в Києві:

Більше фото – тут

About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.

4 Comments

  1. Одесские, говорите, студенты? Если они приехали в Одессу и учатся тут. то это не значит что они ОДЕССКИЕ студенты.

    • …что-то очень мне этот комментарий напоминает…” ПАНАЕЖАЛИ ТУТ..”

Comments are closed.