Кіровоградське віче за #Євромайдан

8 грудня, у неділю, не дивлячись на те, що Кіровоградський регіональний штаб Національного спротиву не давав прямого заклику на мобілізацію, мешканці міста Кіровоград вийшли на центральну площу міста, щоби підтримати київський Марш мільйонів.

О 12 годині на площі Кірова зібралися люди, у кількості, приблизно тисяча чоловік, з національною символікою, символікою ЄС та стрічками. Люди гуртувалися, і ділилися думками та враженнями стосовно останніх подій в Україні. Це було справжнє повноцінне народне віче, адже, кожен бажаючий мав змогу вийти і звернутися до земляків, висловити свою думку.

Активісти Кіровоградського регіонального штабу Національного спротиву оперативно організували збір коштів та речей на площі Кірова, у підсумку зібравши 6,5 тисяч гривень та три величезних пакети теплих речей.

Віче завершилося спільним рішенням зібратись знову 9 грудня о 17.00

ДЖЕРЕЛО

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Кіровоградське віче за #Євромайдан"

  1. Ми всі українці!
    Ми всі разом!
    Ми единий клан!
    Ми едине племя!
    Ми единий народ!

Comments are closed.