Наталія Кушніренко: Звернення до народних депутатів від Івано-Франківщини

Звернення до народних депутатів від Івано-Франківщини – Донія, Сича, Марцінківа, Гладія, Дерев”янка, Чернеги, Зелика, Шкварилюка, Диріва, Шлемка, Сікори, Купчака.

Хочете покарати МВС? Пишіть депутатські запити для встановлення конкретногопідрозділу, який був документально задіяний “для охорони правопорядку” перед “встановленням ялинки” і жорстоко розправився зі студентським Євромайданом, а також пустив кров протестувальникам, і журналістам зокрема, учора. Отримайте список особового складу, зробіть беркутів відомими – в ЗМІ, в Інтернеті. Засвітіть кожного, хто в ці дні лютував із кийками. Засвітіть прізвища їхніх командирів, які керували побоїщами.

Не обмежуйтеся заявами, виступами. Використайте свої депутатські повноваження. Не дозволяйте владі сховати своїх псів.

Наталія Кушніренко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Наталія Кушніренко: Звернення до народних депутатів від Івано-Франківщини"

  1. Максим | 07-12-2013 09:44 at 09:44 |

    Ні нівякому разі не сріляти !!! На зону їх ! а ми скинемся на “чай” братві щоб їх там “опустили”, нехай згадують все і отримують сексуальне задоволення.

Comments are closed.