Ніч перед штурмом, що не відбувся.

А до цього був сніг. Який засипав Майдан, але не зіпсував настрій. Хіба що зображення у відео:

На ніч залишилось 1-2 тис. протестувальників. І Руслана, яка, напевно, взагалі не сходила зі сцени. Також запам’яталась група священників і вірних, вочевидь, з греко-католицької церкви. Вони читали молитви, співали пісні і навіть розказували анекдоти.

Один із них на початку ночі заспокоїв присутніх, що все в руках Божих. І без Нього жодна волосина з голови не впаде. І дійсно, схоже, Бог цього разу був на стороні Майдану. Але не прилеглих вулиць…

Зараз з легкої руки, а вірніше язика, якогось дотепника з’явилось твердження, що Майдан перетворився на дискотеку або танцювальну площадку (“Майданс”).  Дуже хотілось би, щоби той дотепник перевірив свій гумор в умовах, коли на сусідніх вулицях ідуть бійки і на Майдан спускається “Беркут”. У повітрі відчувалась напруга, але чомусь ніхто нічого не боявся.

Раз від разу на Хрещатик або Майдан зверху з вулиць Інститутської та Лютеранської скочувались молоді люди. Але не втікали, а приходили на Майдан або в КМДА. Найближчі виходи з зони контролю протестувальників були заблоковані внутрішніми військами. Хлопці запевняли, що нікого бити не збираються, і не відмовлялись від чаю.

Напевно, вперше в житті я провів ніч у такій шляхетній компанії справжньої української еліти!

PS. Прошу вибачити за зображення. Камера не дуже пристосована для нічних зйомок.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут