Сьогодні на Майдані виступить Президент Європейського економіко-соціального комітету

23 грудня, о 19:00, на Майдані Незалежності виступить Президент Європейського економіко-соціального комітету Анрі Малосс.

Очікується, що під час своєї промови Малосс закличе до зміцнення громадянського суспільства в Україні, а також до посилення можливості для громадян вільно висловлювати свої думки та бути почутими. Також він торкнеться питань суспільної свідомості в Україні та бажання людей висловлювати свою точку зору. Окрім того, Малосс виступить на захист свободи вибору українців – особливо, у контексті примусу до потреби вибирати винятково між Росією та Європейським Союзом.

Будучи французом за національністю, Малосс виголошуватиме свою промову українською мовою.

Після промови посадовець буде присутнім у штаб-квартирі прес-центру Будинку профспілок, який знаходиться ! за такою адресою: вул. Майдан Незалежності, 2.

Малосс перебуває у Києві з 23 по 25 грудня. Мета його візиту – провести зустрічі з представниками громадянського суспільства та простими українцями. Також він має намір сприяти діалогу, розумінню демократичних прагнень, солідарності, свободи вираження думок і зближення з європейськими цінностями.

Для отримання детальнішої інформації або планування інтерв’ю, будь ласка, звертайтеся до Дмитра Корбута за таким телефоном: +38 (066) 662-97-82

Нагадаємо, що Європейський економіко-соціальний комітет представляє різні економічні та соціальні компоненти добре організованого громадянського суспільства. Комітет є інституційним консультаційним органом, який було засновано у рамках Римського договору від 1957 року. Консультаційна роль Комітету дозволяє його членам брати участь у процесі прийняття рішень у ЄС. Інституція складається з 353 членів по всій Європі, які призначаються Радою Європейського Союзу.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут