Світовий Конґрес Українців закликає уряди країн світу засудити насилля в Україні

Світовий Конґрес Українців (СКУ) обурений вражаючими фактами розправи над журналісткою Тетяною Чорновол та співорганізатором мирного Євромайдану в Харкові Дмитром Пилипцем, що  спрямовані на залякування чи покарання журналістів та активістів антиурядових акцій в Україні.
Як повідомляється в пресі, вночі 24 грудня 2013 р. було переслідувано та брутально побито  журналістку Тетяну Чорновол та за  кілька годин до цього здійснено напад на активіста Дмитра Пилипця, якому нанесено ножові поранення.
“У зв’язку з такими тривожними подіями СКУ закликає владні структури України провести негайне прозоре розслідування та покарати виконавців та замовників цих жорстоких нападів, – заявив Президент СКУ Евген Чолій. – СКУ також закликає уряди країн світу засудити такі несумісні з принципами демократії дії в Україні”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Світовий Конґрес Українців закликає уряди країн світу засудити насилля в Україні"

Comments are closed.