В АП стверджують, що “широке коло взаємодії” – то не “тайожний союз”. Чи лише трішечки? Чи “у профіль”?

Відповідь адміністрації Януковича на запит, що він планує напідписувати у Москві і чи буде там “тайожний союз”

Шановний пане Северин!

 

На Ваш запит від 10 грудня 2013 року повідомляю наступне.

завантаженняПрезидент України Віктор Янукович 6 грудня 2013 року здійснив робочу поїздку до РФ, де відбулася його зустріч з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Під час зустрічі сторони приділили увагу широкому спектру питань двостороннього співробітництва.

17 грудня 2013 року в столиці РФ під головуванням Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Володимира Путіна відбудеться шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (УРМК).

У рамках заходу Глави двох держав – Співголови Комісії планують заслухати звіти про діяльність її робочих органів за час, що минув після проведення попереднього засідання УРМК, та визначити орієнтири українсько-російської взаємодії на найближчу перспективу.

У ході засідання планується обговорити широке коло питань практичної реалізації двосторонньої взаємодії, насамперед в торговельно-економічній, енергетичній, авіаційній, космічній сферах, атомній енергетиці, транспорті, а також на гуманітарному напрямку. Окрема увага буде приділена подальшому розвитку прикордонного співробітництва між Україною та РФ.

За результатами засідання планується підписати вагомий пакет двосторонніх документів, зокрема в сферах економіки, промислової кооперації, прикордонної співпраці та культурно-гуманітарної взаємодії.

Дякую за ваш запит.

 

З повагою

 Керівник Головного управління                                                              Д.Іванеско

****

“А далі додумайте самі” (с). Розтин, як то кажуть, покаже. Вже завтра

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "В АП стверджують, що “широке коло взаємодії” – то не “тайожний союз”. Чи лише трішечки? Чи “у профіль”?"

  1. чи раком…вибачте.

  2. чи раком…вибачте.

  3. чи раком…вибачте.

  4. ті ж яйця, тільки вид збоку

Comments are closed.