В Ужгороді живим ланцюгом об’єднали два береги Ужа

Акція тривала близько двох годин.

Спершу на площі Театральній зібралося до 100 людей, котрі розібрали плакати та разом з ними рушили до Пішохідного мосту, щоб утворити живий ланцюг.

Люди з плакатами стали по 2 боки моста, щоб проінформувати ужгородців про події в Києві.

Ужгородці виконали державний гімн України та закликали всіх небайдужих до долі України приєднуватися до них.  Багато людей дійсно приєдналося, отож акція завершилася з близько двомастами людей.

“Януковича у відставку”, “Зека геть”, “Міліція з народом, мусора з уродом”, “Ганьба”, “Кидайте щити ви наші брати”, «Небайдужі вставайте», «Київ ми з тобою», «Ставайте поруч з нами»,  – ці та інші лозунги скандували активні ужгородці.
Міліціонерів на акцію прийшло лише троє.

Студмістечко на Театральній, до слова, згорнули, але залишили  намет, котрий служить інформаційним стендом. Паралельно через соцмережі  шукають охочих їхати на Київ. Також шукають кошти на оплату дороги до Києва чи будь-яку іншу підтримку.

Акцію оголосили безстроковою.

p_84025_1_gallerybig

Більше фото тут http://www.mukachevo.net

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут