Фальшиве опитування студентів щодо участі у #Євромайдан”і

В соцмережі В контакте  серед студентів вишів розповсюджується дивна анкета від імені  Інституту соціології НАНУ, яка містить питання щодо участі студентів у Євромайдані.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Svitlana Khutka

“Абсолютно бездарна провокація, в якій безсоромно використовують ім”я Інституту соціології НАНУ. Студенти Могилянки та інших університетів, будь ласка, зверніть увагу, що Інститут соціології НЕ РОЗСИЛАВ в мережі vkontakte досить дивного вигляду анкету в екселі. Колеги-соціологи з Інституту підтверджують, що Інститут НЕ МАЄ ВІДНОШЕННЯ до фальшивки, яку поширюють від імені соціологів. В ІС НАНУ повідомили, що будуть готувати офіційне спростування, і їм уже повідомили про цей фейк не лише з КМА, але й із інших ун-тів. Будьте уважні!!!

До мене від студентів потрапив примірник цієї анкети, який я мала можливість переглянути, і який викликав дуже багато питань… Анкета в екселі на початку містить ряд запитань щодо участі студентів у Євромайдані, і далі – питання що не відповідають жодним стандартам оформлення опитувальників та віяла альтернатив.

Вона поширюється із таким супровідним повідомленням: “Шановні студенти! З метою виявлення стану та активізації студентської активності у сучасних соціально-політичних процесах Інститут соціології НАН України проводить опитування студентів Києво-Могилянської академії, і ще 3-ох ВНЗ України. Воно займе 15-20 хвилин Вашого часу, а ми зможемо розробити концепцію активізації студентського руху на майбутнє. Ваші відповіді потрібні нам якнайшвидше!!! Для зручності – Вам потрібно лише відмітити найближчий для Вас варіант (оберіть варіанти V), або вказати Ваш варіант у спеціальному полі, зберегти змінений файл та надіслати тій людині, від якої Ви отримали анкету, або на адресу Univer_ukraine@ukr.net ! Будь ласка, поширте цю інформацію серед Ваших одногрупників і друзів по ВНЗ, це полегшить нам збір даних! Дуже вдячні за Вашу життєву позицію та співпрацю, Інститут соціології НАН України!”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Фальшиве опитування студентів щодо участі у #Євромайдан”і"

Comments are closed.