Сашко Шевченко: Іде вже друга доба нашої війни в центрі Києва. (фото, відео)

Іде вже друга доба нашої війни в центрі Києва. Безперервні маневри і тактичні пересування військ, як з нашого боку, так і з боку генерал-губернаторських опричників. Отже, за добу наші маленькі перемоги: а) час для переосмислення ситуації та підтягування сил б) переформатування матзабезпечення, виходячи з нових потреб в) яскраво прояснили who is who серед Трійці г) гідно відповіли на похід ва-банк by Януческу.

Займаючись координацією новобранців до самооборони в Києві, бачачи ситуацію на передовій та з середини армії, навіть сам до кінця не усвідомлюю учасником яких історичних подій світового масштабу я є. На думку приходять тільки пейзажі спалених мостів з усіх боків. Передовсім це зруйнований вщент відступний міст Януковича, який чітко усвідомлює, що тікати йому на цій планеті нікуди, бо переможений він нікому в світі не потрібен. А визнати поразку і постаратися мінімізувати свої втрати не може, бо останню точку неповернення він уже пройшов давно, та й викидати білий прапор – це надмірний вияв слабкості для альфа-самця його штибу. Кінцевий вибір, міркую, буде невеликим, навіть доля Шеварнадзе здасться легким переляком. Молімося за нього, людині навіть на рідну зону – зась, уявіть на хвильку як йому там будуть раді?

Ще один спалений мостик – це і усвідомлені лідерські кроки Кличка. Якого політика ми згодом побачимо – невідомо. Зовнішні виклики для нього і для всіх розвиваються занадто неконтрольовано та швидко. Скажу одне: мені імпонує здатність будь-якої людини швидко вчитися за власними помилками.

Яценюк з Тягнибоком мали свою точку неповернення. Тягнибок хоч відмовчується і нервує по-тихому, а от дядя Сєня продовжує з неприхованим натхненням відстрілювати патрон за патроном у тіло своєї політичної особи. Красиве у них відбулося політичне самоспалення – нічого не скажеш. Те, що Трійця у нас імпотентна ми переконувалися день за днем 2 місяці, а от самогубці-імпотенти, що не бажають лікуватися – це уже гіпертрофоване збочення а-ля Захер Мазох.

Але менше мені хочеться говорити про пташок високого помьоту. Друзі, щойно повернувся з передової! Грушевська забита Вільними Людьми. Громада – це єдина рушійна сила, що відповідає дійсності. Всі ми живемо в реальних умовах, під гнітом реальної державної машини, без планів Б по відступу, без можливостей «домовитись» і без копійчини в офшорах.

Хлопці з Правого Сектору тримають зараз в напрузі більшу частину складу Беркуту зі сторони амфітеатру стадіону «Динамо». Вони йдуть в бій, прикриваючись металевими парканами, трофейними та дерев’яними щитами, використовуючи давню римську черепашу тактику, коктейльчиками підгодовуючи пташенят в облозі. На відміну від учора, коли Беркут тримав очеплення просто біля своїх автобусів, сьогодні ще вдень всі менти були відтиснуті назад метрів на 20-30. А деякі сили, як біля пам’ятника Лобановському, – ще далі, бо в цьому місці дуже гарний простір для обстрілу узбАгАітельними молотовими, а також фейерверками з даху амфітеатру. Це, мабуть найяскравіший і найбільш своєчасний феєрверк, що я бачив у своєму житті. Правда, не весь час. Під час однієї зі спроб прорвати барикаду біля кас стадіону, 5 звірям якимось чином вдалося вибратися на дах амфітеатру та на очах у 20 тисяч людей 2-3 хвилини перетворювати на м’ясо лежачі тіла наших пацанів. Одного з них скинули з цієї верхотури, начебто живий, все тіло переламаних. Але празднік жизні для них на цьому не скінчиться! Багато хто з озброєної до зубів особистої охорони задниці Гаранта уже пройшов свою точку неповернення, але ще для великої кількості з них ще будуть такі точки, але недовго і, скоріш за все ненадовго.

Військові дії у реальному часі. Арсенал та самоорганізація сьогодні розширилися та розвинулися. Феєрверки звідусіль, Велика Катапульта по центру, коктейлі та каміння з правого флангу, коктейлі з даху по правому флангу, ліхтарики та лазери повсюди. А що у ворожих найманців в голові при безперервному бойовому барабанному боєві кийками по всьому металу навкруги. Достойні герої медики, праві хлопці, двічі герої-афганці, самооборонці, журналісти, і інші необліковані і невідомі герої. З боку хижаків – якийсь новий невідомий газ, гумові кулі, що цілять по обличчях, тендерна притча во язицех – водомети з несправними брандсбойтами, гранати з прив’язаним скотчем подрібненим камінням (хотів би я подивитися в очі тій падлі, що до такого додумалася!!!). І сере…
[1:33:47] Alexander Shevchenko: І серед цього дійства, як в анекдоті «всі в лайні, а я в сліпуче білому фраці» – дядя Сєня Яценюк із закликами «Всі на Майдан!». Люди: «Який Майдан? Сєня, іди нахуй, їдь додому!» – ну що ще можна додати? На часі – Чин, Дія та Адекватність.

Вирушаю зараз разом з сотнями самооборони на підсилення наших позицій на передовій Революції. За останніми даними в Маріїнському скупчення тітушок, а Беркут підтягує сили до епіцентру подій. Є небезпека кількох нападів зрізнобіч.

П.С. Очень понравился севастопольский плакат, который висит над входом на Майдан со стороны Европейской площади. Россияне, русские, украинцы братья с Востока и Юга, Харьков, Донбасс, Крым, Запорожье, Днепр, Одесса – аааууу! Смотрите фото!

Пока! Слава Україні! Viva Revolution!

Сашко Шевченко

892813_1399267146993101_1741061064_o

 

About Nataliya Zubar 2357 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

3 Comments

Comments are closed.