У Тернополі чергові переслідування активістів #Євромайдан’у

У Тернополі за спроби блокування виїзду спецпризначенців до Києва вже почали тиснути на активістів. Про це заявив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка», депутат Тернопільської обласної ради Степан Барна.

«Тернопільські активісти дізналися про перегрупування спецпризначенців та особового складу Внутрішніх військ та виїхали на місце їх дислокації в Тернополі з метою заблокувати виїзд до Києва. Особисто я близько першої години ночі вже був на місці. На жаль, їм на той момент вже вдалося виїхати. Колона, що складалася з великого автобусу, де знаходилось близько 50 спецпризначенців, та 2 маленьких автобусів вирушила у супроводі ДАІ», – повідомив Барна.

За його словами, колону спецпризначенців вдалося наздогнати в районі автозаправки на виїзді з Тернополя.

«Я став перед автобусом, щоб не дати їм їхати далі, але з нього вискочило близько 10-ти спецпризначенців, які відтіснили мене і рушили далі. Я повторно їх обігнав, але тоді мене схопили і скинули з дороги. Після цього наші авто почали наздоганяти колону, але представники ДАІ чинили перешкоди, грубо порушуючи правила дорожнього руху, та не давали автомобілям активістів обігнати колону», – зазначив Барна.

Як заявив опозиціонер, співробітникам ДАІ остаточно вдалося заблокувати активістів на виїзді з міста Кременець.

«В мене є відео, яке підтверджує, що даїшники відмовились представитись і не надавали пояснення, на яких підставах зупинили мене та інших активістів. Далі вже не було сенсу доганяти ту колону, ми значно відстали, тому зв’язалися з активістами у Рівному, щоб вони спробували заблокувати її у своєму місті», – розповів він.

Наразі, за словами Барни, в Тернополі вже зібралося більше сотні активістів, які будуть вимагати від керівництва обласної міліції пояснення причин та підстав передислокації військових з Тернополя на Київ. Також громада хоче знати, на яких підставах протягом місяця у Києві знаходиться тернопільський «Беркут».

«Хочу зазначити, що вже почався тиск силовиків на активістів «Третьої Української Республіки», які переслідували колону спецпризначенців. Зокрема, телефонували до нашого активіста Юрія Войтовича, якого шукають у зв’язку з тим, що він ніби то може бути очевидцем ДТП. Я їхав з ним в машині і точно знаю, що ніяких ДТП не було. Тому буду це кваліфікувати, як політичне переслідування», – зазначив Степан Барна.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "У Тернополі чергові переслідування активістів #Євромайдан’у"

  1. В Україні нема легітимної влади!
    Вся так звана влада тотально узурпована та політично коррумпована кримінальним синдикатом “донецкіх” та їхніми московськими боссами!
    Едина ціль їх це довести Україну до повного економічного та політичного коллапсу і потім приєднання до Россіі!

Comments are closed.