Віктор Морозов записав 39 майданівських пісень

Музикант Віктор Морозов записав майже півсотні пісень на вірші Юрія Винничука та Андрія Панчишина.

Бард виклав композиції в мережу, де їх можна вільно послухати.

“Колись у театрі “Не журись!” ми співали політсатиру на концертах. А коли в листопаді почався Майдан, я запостив на свою сторінку у фейсбуці дві сатиричні пісні на слова Винничука, які були написані раніше (“Золотий унітаз” і “Сплять ворони”)”, – цитує Морозова Gazeta.ua.

За словами барда, пісні отримали великий відгук у читачів його сторінки у Facebook.

“І я тоді подумав, чи не зробити спробу відтворити політсатиру “Не журись!” онлайн, в інтернеті, тим паче, що Андрій Панчишин живе в Києві, Юрко Винничук у Львові, а я зараз у Вашингтоні”, – розповів Віктор Моорзов.

“Я написав про це Панчишину й Винничуку і виявилося, що ця ідея вже бувально висіла в повітрі, бо Панчишин якраз того дня, вертаючись з Майдану написав текст “Заповіту” від імені гаранта. Він вислав мені цей текст, я поклав його на музику, наспівав під гітару й записав на комп’ютері, а тоді запостив на свої фейсбучній сторінці. З того все й почалося”, – сказав бард.

За його словами, на сьогодні вже записано 39 таких пісень.

http://www.theinsider.com.ua/art/muzikant-viktor-morozov-zapisav-maizhe-pivsotni-maidanivskikh-pisen/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Віктор Морозов записав 39 майданівських пісень"

  1. Колискова майбутніх захисників України
    https://www.facebook.com/volnytsia/posts/543090719131519?stream_ref=10

Comments are closed.