Зверення Євромайдану Варшави до Першого Всеукраїнського Форуму Євромайданів.

Дорогі друзі,

Ми, українська громада в Польщі, пропонуємо створити мережеву структуру Євромайдан-Польща, що об’єднала би активістів польських Євромайданів.

Під час українських подій листопада і грудня українська громада в Польщi показала, що вона здатна до спільних дій, проведення різноманітних масових акцій, організації підтримки Євромайдану в Києві, донесення стану українських проблем до високопосадовців Європейської Унії та Республіки Польщі а також до польського суспільства.

З огляду на те, що існує ймовірність, що політична криза в Україні може тривати до президентських виборів 2015 року, в Україні зараз відбувається низовий рух активістів всіх Євромайданів. Євромайдани України створюють мережеві структури з метою взаємної підтримки, обміну досвідом, а також координування своїх дій. Ми вважаємо, що доцільно створити таку мережеву структуру також нам, українським громадянам і організаціям в Польщі.

Для чого це потрібно?

Перше, українська громада в Польщі має бути готовою до швидкої реакції на те, що відбувається в Україні, а також до привертання уваги польського суспільства до спроб створення недемократичного режиму, що відбуваються безпосередньо біля їхнього кордону.

Друге, треба почати підготовку до передвиборчої кампанії 2015 року, допомагала українцям, що перебувають в Польші, взяти участь в виборах згідно з законодавством. Варто також готуватися до надання інформаційної та іншої допомоги спостерігачам на виборах від польських громадських організацій, що захочуть поїхати в Україну.

Третє, від зараз і до 2015 року, коли європейські урядовці та суспільства можуть бути втомленими від України чи розчаруватися в її шансах на демократичне майбутнє, важливо регулярно інформувати польське суспільство і його лідерів про те, що відбувається в Україні.

З повагою,

Активісти Євромайдану в Варшаві

Для представлення своєї точки зору в Варшаві обрали своїм делегатом на Форум Наталку Зубар (через фізичну неможливість присутності на форумі)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут