200 кроків до Шевченка

28 лютого 2014 року о 12.00 в Бережанському краєзнавчому музеї відбудеться урочисте відкриття виставки “200 кроків до Шевченка” в рамках однойменного проекту.
Багато бережанців та жителів інших міст беруть участь у підготовці цієї наймасштабнішої виставки.

Впродовж періоду підготовки люди приносять для експонування дуже цікаві та старі експонати. Проте є один бережанець – Ігор Лесик, що виготовив портрет Шевченка з маленької гіпсової мозаїки. Враховуючи цінність такої роботи розміром 117*84 см для фондів музею, майстер передав роботу на постійне експонування до Бережанського краєзнавчого музею. Портрет чудово виконаний у чорному, сірому та білому кольорах.

Таку ж картину ручної роботи розміром 59*39 см автор пропонує придбати поціновувачам творчості Шевченка всього за одну тисячу гривень. Музей висловлює вдячність Ігору Лесику за такий величний подарунок та просить підтримати творчість автора, придбавши його картину, яку попередньо можна оглянути в музеї під час виставки.

Лектор-екскурсовод музею

Алла Соколовська

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут