Користувачі соціальних мереж визначають «Лідерів Майдану»

лідери-майдануПонад 30 тисяч  користувачів і понад 70 тисяч голосів – такими є результати додатку для соціальних мереж  «Лідери Майдану» за перші три дні роботи. Автором ідеї та розробником додатку виступила цифрова комунікаційна агенція PlusOne DA.

«Ми мали на меті кілька завдань. По-перше, нам самим будо цікаво потестити рівень підтримки того чи іншого політика у соціальних мережах. І перші результати вже дали зрозуміти, що офіційні лідери опозиції та лідери громадської думки – це дуже різні люди. По-друге, ми завжди стараємося бути в тренді політичних цифрових комунікацій, тому були просто зобов’язані розробити такий продукт», – сказав директор PlusOne DA Василь Самохвалов.

За правилами додатку, визначати «Лідерів Майдану» можуть користувачі двох соціальних мереж: Facebook та ВКонтакте. Кожен користувач може голосувати за будь-яку кількість «лідерів», але не більше одного разу за одну особу. Також у додатку реалізовані функції пошуку та додавання свого варіанту «Лідеру Майдану».

Додаток доступний за наступними адресами:

–         https://apps.facebook.com/maidan_leader (для Facebook)

–         http://vk.com/app4185255 (для ВКонтакте)

PlusOne DA є цифровою комунікаційною агенцією, що спеціалізується на просуванні комерційних і політичних брендів в інтернеті.

 

 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

12 Comments on "Користувачі соціальних мереж визначають «Лідерів Майдану»"

  1. Валентина | 17-02-2014 22:25 at 22:25 |

    Дмитро Ярош лідер майдану,а згодом і України

Comments are closed.