Активістів полтавського Євромайдану судять сьогодні вночі!

Активістів полтавського Євромайдану судять сьогодні вночі!

10 лютого на 20.00 в Полтавське міське управління міліції викликали на допит голову ПОО ВО «Свобода»  Романа Чабановського. А машину Петра Ворони міліція перепинила під Лубнами, щоб примусово доправити на допит у Полтаву.

Коли колона активістів полтавського Євромайдану разом з Р.Чабановським підійшла до міського управління міліції на вул.Сковороди, 2, на ганку у 4 шеренги стояли «космонавти» – правоохоронці в шоломах, бронежилетах, з гумовими палицями. Смішно було дивитися, проти кого такі міри безпеки, адже прийшли в основному жінки й літні люди.

Романа Чабановського на східцях вже зустрічав слідчий Нездойминога власною персоною. Коли його запитали, чому ж не почекав з допитом до ранку, адже в позаробочий час проводити допити заборонено, Нездойминога відповів, що по новому КПК допитувати можна до 22-ї години.

Слідчий Нездойминога – відомий на Полтавщині «кадр». Це він шив білими нитками кримінальну справу з обвинувачення неповнолітньої Вікторії Санжарівець у вбивстві музиканта в Кобеляках у 2010 році. Саме цей слідчий вів справу проти свободівців, яких обвинувачували у знесенні пам’ятника Леніну в Хорольському районі торік восени…

Нездойминога пообіцяв, що він допитає Романа й одразу ж відпустить.  Але ж ЗБРЕХАВ!

Він не дослухався до жодного аргументів Р.Чабановського і народного  депутата свободівця Юрія Бубликка (розмову на підвищених тонах було чутно й на вулицю) і вручив Роману постанову про підозру у вчиненні кримінального злочину (захоплення адміністративної будівлі). О 23-й годині призначено судове засідання в Октябрському райсуді Полтави для вирішення питання про міру запобіжного заходу Роману.

Тим часом лідера обласного УДАРу Петра Ворону примусово доставили на допит у Київський РВВС Полтави.

Полтавські регіонали взяли курс на усунення лідерів полтавського Євромайдану. Одного за одним. Першим став Андрій Баранов. Тепер Роман Чабановський і Петро Ворона.

Як простій людині правди добитися чи управи на злочинців – то треба роками топтати стежку що в міліцію, що в прокуратуру, що в суди – і нічого не доб’єшся. А як розправитися з представниками народу, який повстав проти диктатури, так репресивна машина демонструє фантастичні можливості й  небачену оперативність!!! Слідчі, судді працюють, не покладаючи рук і вночі! Аби на ранок доповісти в Київ про чергові ув’язнення непокірних. 37-й рік відпочиває!

У ці хвилини в Октябрському райсуді Полтави розпочався суд (23.30), який  вирішить питання про міру запобіжного заходу Роману Чабановському.

Людмила Кучеренко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут