Історія Форуму Євромайданів

Ідея створити горизонтальну мережу Євромайданів виникла на початку грудня у члена координаційної Ради Євромайдану Харків Вікторії Склярової – звертайтеся до нії за подробицями.

15 грудня  в Харків приїхали брати Капранови.

Після оголошення Харківським Євромайданом 11-12 січня датами проведення Форуму,  брати Капранови запропонували провести установчу конференцію Форуму в Києві 27.12.13.

Організаторами конференції були ГО Праві (таким чином ГО Праві потрапили в перелік суб’єктів висунення делегатів на 1-й Форум).

Головними завданнями установчої конференції було:
– виробити рамкові умови проведення 1-го Форуму
– надати ініціативі імпульс
– просунути її в інформаційний простір.

Про суть харківської ініціативи – виступ Олега Закапка на Євромайдані в Харкові 24.12.13:

Установчою конференцією була підтримана пропозиція харківського Євромайдану – провести 1-й Форум 11-12 січня 2014 року в Харкові.

Резолюція конференції та її повний відеозапис.

При підготовці 1-го Форуму було домовлено, що харківський оргкомітет відповідає за залучення делегацій з регіонів, а ГО Праві – за залучення київських спільнот.

В результаті для участі у 1-му Форумі були зареєстровані делегації (детальніша інформація – на офіційній сторінці 1-го Форуму):

з регіонів:  Харків, Кривий Ріг, Одеса, Луганськ, Чернігів, Долина, Полтава, Крим, Іршава, Калуш, Чернівці, Заліщики, Бережани, Дрогобич, Дніпропетровськ, Донецьк, Кременчук, Дніпродзержинськ, Тернопіль, Вінниця, Миколаїв (Львівськ.обл), Ужгород, Краматорск, Миколаїів, Стрий, Бердянськ, Запоріжжя, Кіровоград, Миргород, Львів, Севастополь, Старобільськ, Бучач, Черкаси, Монастирська (Тернопільськ.обл), Житомир, Суми, Рівне, Варшави, Сколе

з Києва:   ГРМ, ГСЄ, ГО “Праві”, Спільнота революційних літературних марафонів, ДемАльянс, УНСО, ГР “МИЄ”

1-й Форум євромайданів відбувся, як і планувалоя, 11-12 січня в Харкові.

Повна інформація про підготовку Форуму, учасників, перебіг та результати відображена на його офіційній сторінці: Офіційна сторінка Першого форуму Євромайданів + Резерв на випадок кібератаки

16 січня Одеса висунула свою кандидатуру на прийняття 2-го Форуму.

На 2-му Форумі було значно розширене представництво київських спільнот Євромайдану.

У якості делегатів, спостерігачів та модераторів були представники  Автодозору, Правого сектору, ГО Євромайдан, Автомайдану, Євромайдан СОС.

Нажаль, не змогли приїхати медики та афганці, участь яких була попередньо погоджена.

Розширення представництва Київського Євромайдану забезпечили члени оргкомітету від Одеси та ГР “Ми – європейці”.

ГО Праві, які відпочатку брали на себе відповідальність за комунікацію по Києву, фактично звели свою функцію до представництва себе від себе.

2-й Форум проголосував за проведення 3-го Форуму  в Умані, а 4-го – в Криму.

Наразі йде підготовка 3-го Форуму в Умані, який планується провести 22-23 березня.

Спроби штучного роздмухування конфлікту між справжніми ініціаторами Форуму та “експертами” досі тривають і потребують негайного вирішення.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут