“Живє Бєлорусь!” знову у Києві – в УкрДомі 8 лютого

Цієї суботи, 8 лютого в Українському Домі у Києві покажуть польський художній фільм «Живє Бєлару́сь» режисера Кшиштофа Лукашевіча.

Також відбудеться зустріч з сценаристом фільму, білоруським активістом, громадським діячем, журналістом і стипендіатом програми ім.. Вацлава Ґавела Францішеком Вячоркою (Франак Вячорка). Модераторка дискусії – громадська активістка Ольга Веснянка.

Синопсис: «Молодий рок-музикант Мірон стає до лав армії. Служити йому випадає у жахливих умовах. Він просить свою дівчину писати про це в щоденнику. Вера публікує записи як блоґ у мережі. Він швидко перетворюється на осередок білоруського спротиву, платформою ненависті до режиму Аляксандра Лукашенка».

Початок заходу о 21.00, вхід вільний, варто мати при собі документи, аби зайти до будівлі Українського Дому.

Покази організовує «Студентська асамблея». Прем’єра фільму відбулася 2012 року на 65-му Каннському кінофестивалі, в українській столиці фільм презентували на МКФ «Молодість» минулого року, в рамках програми «Кіно поза кордонами».

VivainKyivPoster

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки