“Бережанський #Майдан” стане офіційним

16 березня 2014 року в Бережанському краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Демократія в місцевих територіальних громадах» за участі представників Бережанського #Майдану. Модераторами заходу були Галина Проців та Олександр Коковін.

О.Коковін розповів про потреби об’єднання людей зі спільним баченням демократії в районі в одну спільну громадську силу, із затвердженим Статутом.

Галина Проців розповіла про попередні ідеї об’єднання в робочу групу чи Форум представників існуючих громадських організацій, або ж йти шляхом створення нового об’єднання.

Щодо утворення партнерської робочої групи між громадськими організаціями, Володимир Якимів зауважив: «До складу нового об’єднання мають увійти не лише люди, що вже являються членами існуючих громадських організацій, а в першу чергу – звичайні люди, які «зробили» наш Майдан».

Галина Проців зазначила: «Люди, що сьогодні добровільно прийшли на круглий стіл, можуть стати ініціативною групою, яка в майбутньому може ініціювати Установчі Збори майбутньої організації». Присутні проголосували «за» підтримання даної ідеї, і надалі вже працювали як Ініціативна група.

Василь Федина зауважив: «Якість роботи такої організації залежатиме не від Статуту, а від потенціалу його членів».

Галина Проців наголосила над районним статусом організації, адже жителі багатьох сіл були активні в діяльності Майдану.

Наступним питанням було проголосовано «за» створення робочої групи по доопрацюванні Статуту, куди увійшли Галина Проців, Олександр Коковін та Володимир Якимів. Вони повинні підготувати «короткий, доступною мовою, з конкретними цілями і завданнями, та можливістю створювати відповідні підрозділи – Люстраційну комісію, Самооборону чи сільські осередки» проект Статуту.

Установчі збори майбутньої Громадської організації «Бережанський Майдан» відбудуться 24 березня 2014 р. о 14 год. у великому залі засідань районної ради. Запрошуються усі учасники Бережанського та Київського #Майданів.

Також члени Революційного штабу повідоми, що сьогодні одна із наших військових частин в Криму отримала допомогу від Бережанського #Майдану у сумі 20 тисяч гривень.

Нагадуємо, що 19 березня 2014 року в Районному будинку народної творчості відбудеться звіт міського голови та депутатів міської ради про свою діяльність за 2013 рік.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут