Екіпаж СДК «Кіровоград» просить українців вплинути на владу (Звернення екіпажу)

На адресу Першої електронної після телефонної розмови з командиром СДК «Кіровоград» Володимиром Хродченком надійшло звернення від екіпажу. На даний момент корабель знаходиться на середині озера Донузлав, але мастило закінчується.

Володимир Олександрович попросив розповсюдити звернення екіпажу якнайширше. Подаємо його без скорочень та правок.

«Уважаемые жители Кировоградской области и всей Украины к Вам обращается экипаж среднего десантного корабля «Кировоград» с просьбой повлиять на нынешнюю власть и заставить ее принять хоть какое-нибудь адекватное решение.

Нам грозят уголовными делами и РФ и Украина. Мы фактически находимся вне закона.

У многих из нас родители находятся на территории Украины, а жены с детьми находятся в АР Крым и наоборот. Такие люди практически стоят перед выбором: умереть и стать еще одной сотней; отказаться от родителей или отказаться от жен и детей и стать для тех или других предателями.

Мы готовы умереть за Украину, но эта смерть должна быть во благо, а не выглядеть как самоубийство которое позволит нынешним властям еще раз громко заявить, что Россия агрессор (об этом знает уже весь мир, и ему практически все равно).

Все военнослужащие нашей части до настоящего времени верны военной присяге и украинскому народу и надеются на немедленные и адекватные решения властей Украины.

Мы просим всех жителей Кировоградской области и всей Украины не оставаться равнодушными к нашему обращению и максимально распространить этот текст по всем инстанциям. Надеемся Вас услышит новая киевская власть, позабывшая про граждан Украины в Крыму».

С уважением
Экипаж среднего десантного корабля «Кировоград»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

15 Comments on "Екіпаж СДК «Кіровоград» просить українців вплинути на владу (Звернення екіпажу)"

  1. Тарас | 22-03-2014 15:23 at 15:23 |

    Вам допомогти народ може, а влада не хоче вам допомагати (це точно, не сумнівайтесь), але у вас є можливості. Влада нам бреше по телебаченню кожний день, що вона знає і вирішує всі ваші проблеми. Не чекайте манни від влади, проривайтесь. Вам ніхто не зможе заборонити прориватись. І ніхто не осудить – ні Україна, ні РФ. Влада ніяк не зможе вам дати наказ “не прориватись”. ВМФ РФ стріляти не буде. Будете в Одесі чи Очакові – народ вас прийме. Житло нададуть, гроші платитимуть. Щоб поміняти владу народу необхідно змінити Турчинова на ударівця чи свободівця. Але це залежить від правлячої коаліції Батьківщини, Удару, Свободи. Чи народу йти на другий майдан.

Comments are closed.