Про виконання резолюцій #Євромайдан #Харків

+ – це виконані вимоги

Резолюція #Євромайдан #Харків «Про внутрішньополітичну кризу в країні» 1 грудня 2013.

  1. Вимагаємо відставки уряду (+), перевиборів Верховної Ради, імпічменту президента (+).
  2. Закликаємо всі громадські та політичні сили України, Верховну Раду, уряд та Президента здійснити невідкладні дії щодо подолання внутрішньополітичної кризи виключно мирними засобами та на засадах цивілізованого діалогу.
  3. Закликаємо далі всі громадські та політичні сили робити все належне для всебічного забезпечення національних інтересів України та відновлення нею євроінтеграційного процесу.
  4. Звертаємося до НАТО з проханням попередити Росію щодо невтручання в Україну. (+)

Резолюція #Євромайдан #Харків «Про підтримку вимог Народного Віче України»  8 грудня 2013.

  1.  Відновлення євроінтеграційного процесу (+)
  2. Покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня
  3. Порушення кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ (+)
  4. Звільнення усіх політичних в’язнів (+)
  5. Відставки уряду (+)  та дострокових парламентських (-) та президентських виборів  (+)

РЕЗОЛЮЦІЯ ХАРКІВСЬКОГО ЄВРОМАЙДАНУ 11 грудня 2013 р.

Харківський Євромайдан:

Закликає:

Всіх, хто не втратив власну честь і гідність, постійно виходити на мирні протести проти відверто хамської, азійської кліки, що брутально розтоптала Конституцію України, знищила рештки правосуддя, перетворила правоохоронні органи держави на «ескадрони смерті». (+)

Європейських та світових політиків, всі цивілізовані держави, дієво підтримати український народ в цій боротьбі, оскільки очевидно, що дипломатичної мови ця так звана влада не здатна зрозуміти. (+)

Всі європейські, демократичні політичні партії України до єдності у боротьбі проти донецько-межигірської орди. (+)

Звернення Харківського Євромайдану до виконуючого обов’язки Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України – 9 березня 2014

Ми, харків’яни, громадяни України всіх національностей, вимагаємо від Вас почати реальний захист територіальної цілісності України дипломатичними методами, а саме:

1) Відправити всім державам-членам Організації Об’єднаних Націй заяву про пряму агресію проти України з боку Російської Федерації та спробу цієї держави захопити частину території України всупереч Статуту ООН та Будапештському протоколу (+)
2) Вимагати негайного скликання позачергової сесії Генеральної асамблеї ООН. На її засіданні вимагати негайних екстраординарних заходів щодо зупинення російської агресії, а саме:
а) Негайного припинення всіма державами — членами ООН будь-яких економічних стосунків з Російською Федерацією. Данні санкції мають бути розповсюджені також на ті держави, що відмовляться приєднатися до санкцій ООН і тим самим підтримають агресора.
б) Негайного арешту всіх російських активів у всіх країнах-членах ООН, в тому числі приватних активів всіх громадян Російської Федерації.
в) Негайного введення карантину на відвідування будь-яких держав-членів ООН для всіх громадян Росії, крім дипломатів, та висилка з цих держав всіх громадян Росії, що не мають дозволу на постійне проживання.
3) Вимагати від Сполучених Штатів Америки як держави-гаранта територіальної цілісності України негайної конфіскації всіх коштів Стабілізаційного фонду Російської Федерації, що зберігаються у американських цінних паперах, та передачі їх Україні.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут