Штурмовики ОДА в Харкові напали на сліпого журналіста Радіо Свобода

У Харкові під час ведення прямої трансляції на кореспондента Радіо Свобода напали люди, які захопили ОДА. Його звинуватили в тому, що він неправильно висвітлює події і спотворює їх.

Його побили й потягли від будівлі ОДА до пам’ятника Леніну, розташованому неподалік. Там його змусили стати на коліна й вимагали,щоб він поцілував георгієвську стрічку, хотіли відібрати камеру. Однак, техніку журналіст не віддав.

Після цього до місця інциденту підбігла голова харківського обласного осередку КПУ Алла Александровська й намагалася зупинити дії агресорів.

Пізніше журналіста відвели до опорного пункту міліції, де він дав свідчення. Там у нього забрали картки пам’яті, на яких зберігалося відео.

Радіо Свобода має відео трансляції з Харкова: 1:40:00 Штурм ОДА
1:59:40 Напад на журналіста Радіо Свобода

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25281693.html

About Nataliya Zubar 2351 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

1 Comment

 1. Це логічні події і їх очікували 20 років. Але ми завжди мали виключно всюди різних гадів і різнокольорових придурків.
  Придурки (сьогоднішні керовніки України) – це вторгнення. Мета: вирізати під нуль Галичину, втопити в крові Західну Україну, і дальше вибірково на іншій території.

  Вилизування сраки Путіна нічого не дасть і це ніде не допомагало!!!!!

  По україні гасають невідомі озброєні до зубів бандитські банди, а УКРАЇНЦІ ДАЛЬШЕ Є ДИБІЛАМИ І ЇМ НЕ МОЖНА ДАВАТИ ЗАКОННОГО ПРАВА НА ОЗБРОЄННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ.

  Молдавани, Естонці, Ізраїльтяни і т.д. – люди, вони вміють і мають законне право на володіння і застосування бойової зброї.

  А Українці ненормальні, їм не можна довірити зброї бо перестріляються???!!!

  Протягом 3 місяців вільно в присутності ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ (МВС, СБУ, Прокуратура) Українцям відрубували голови, українців топили в Дніпрі, трупи українців масово спалювали в київських крематоріях, українців масово дико катували.
  Основне завдання залишається – українці дальше мають бути неозброєними!!!!!!!!!!!!!!!

Comments are closed.