Той-хто-втратив-зв’язок-з-реальністю

Кілька днів тому міністр внутрішніх справ Аваков оприлюднив, що за масовим вбивством українців 20 лютого стоїть “третя сила” – чим заслужив критику “навіщо оприлюднювати таємницю слідства”?  Проте виявляється – таки зробив мудро, що оприлюднив.
Бо сьогодні (коли “русская вєсна” – всі у курсі?) – вгадайте хто? – оприлюднив розмову між міністром закордонних справ Естонії і Аштон – за лінком (слухати  від  8-23).

Де згаданий міністр ЗС каже також про те, що людей з обидвох боків вбивали невідомі снайпери.

І тут вся незовсім зрозуміла картина ранку 20/2 відразу “стає на місце”. Була стрілянина, 70+ вбитих БЕЗЗБРОЙНИХ майданівців – але Беркут чомусь посипався і втік. Чому? – бо, виявляється, ті самі снайпери, що тупо вбивали майданівців, – таки стріляли по співробітниках органів також.
Залишається питання – хто ж це був? Відповідь на це питання знав ще Сенека: is fecit cui prodest
Елементарнй аналіз: Янукович готовий підписати угоду, яка його позбавляє влади. Натомість, за тих пару місяців йому дають можливість виве(с/з)ти все майно та активи у тиху гавань. СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ В ЗАГАЛЬНОМУ ВГАМОВУЄТЬСЯ!!! Ні про які ТС мова вже не йде, Януковича ще можна дотиснути і пошвидше призначити вибори, і в будь-якому випадку, він втратить владу – натомість, країна повертається в нормальне русло.
Кому ж НЕВИГІДНЕ підписання угоди і провокація вже повномасштабної бійні в Києві та громадянської війни в Україні?
Защітнічкам нашим – кому ж ще?
Пам’ятайте про це.
У СМЕРТІ 70+ як героїв Небесної Сотні, так і українських правохоронців винуваті…винуваті люди з нездоровою психікою, і особисто Той-хто-втратив-зв’язок-з-реальністю, та їх криваві найманці.
Вічна слава героям, які впали за незлежність України.

Читайте також 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут