Бородавка,– наводчік, мусарва,– на шухєрє. Або як громили АТН.

7 квітня 2014 року в АТН (Харків) стався погром. Гастролери-ватнікі та місцеві тітушки розгромили апаратну, поцупили телефон директора АТН та особову справу однієї з співробітниць. АТН’івці тепер справедливо побоюються за долю своєї колежанки.

Привів погромників до АТН широковідомий “незалежний (від честі й совісті) журналіст” А. Бородавка. Погром транслював у прямому ефірі штатний стример сепаратистів.

З рештою, міліціонери вивели погромників з приміщення АТН.

Результати погрому жахливі. колорадські рашисти побили техніку, знищили фотографії та призи, отримані АТН. Наразі, сьогодні та завтра, щонайменше, АТН в ефір не вийде.

Дуже цікавим є той факт, що весь час, поки тривав погром, на першому поверсі будівлі, в якій розташоване АТН, перебував невідомий підрозділ МВС в кількості від 15 до 25 осіб, які категорично відмовлялись, на прохання співробітників АТН, покласти край хуліганству та затримати погромників. Співробітники того підрозділу були кремезної статури, а керувала ними особа чоловічої статі високого зросту у цивільному. На питання журналістів щодо їхньої бездіяльності та спробі їх сфотографувати, ті кремезні чоловіки відповідали може й не так агресивно, як погромники, але дуже неприязно. Мабуть, їх так навчив їхній міністр Аваков А.Б.

SONY DSC

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

1 Comment on "Бородавка,– наводчік, мусарва,– на шухєрє. Або як громили АТН."

Comments are closed.