Медіа-профспілка обурена бездіяльністю міліції під час розгрому харківського телеканалу АTN

8 квітня 2014 року. Незалежна медіа-профспілка України обурена бездіяльністю харківської міліції, яка байдуже реагувала на те, що представники «нової влади» розгромили харківський телеканал АТN. Вчора після 9-ї години вечора невідомі, які назвалися новою владою, виламали двері каналу з вимогою надати їм прямий ефір. Коли їм було відмовлено, вони розгромили апаратну і кілька кімнат. В кінцевому підсумку телеканал не зміг забезпечити вечірнє мовлення.

За попередніми оцінками директора телеканалу Олега Юхта, збитків завдано на 1 мільйон гривень.

Співробітники телеканалу викликали міліцію, але вона не стала затримувати зловмисників, дозволила їм чинити погром, а потім спокійно піти. При цьому представники телеканалу ідентифікували кількох осіб серед нападників.

Медіа-профспілка вимагає від міліції вжити заходів для арешту саме тих, хто громив офіс АТN, застосувати весь можливий вплив, щоб вони не тільки були покарані, але і збитки телеканалу були відшкодовані.

Три роки тому ATN був витіснений з кабельних мереж за активного сприяння міської влади. Медіа-профспілка вважає, що таким чином місцеві князьки розправилися з головним джерелом альтернативної інформації в регіоні.

На фото: апаратна телеканалу ATN після розгрому представниками «нової влади».

SONY DSC

Прес-служба Медіа-профспілки
sekretar@profspilka.org.ua
http://www.nmpu.org.ua
+ 380 50 356 57 58

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Медіа-профспілка обурена бездіяльністю міліції під час розгрому харківського телеканалу АTN"

  1. саме керівництво Держави-обурене ,бо то був чистий саботаж !!!

  2. звільнити ментів і набрати нових

Comments are closed.