Дід-вахтьор: “Мерії тут нема вже давно. Ще з тих пір як тут її ніколи не було”.

Цієї ночі мешканці Харкова, а також гості міста, мали можливість спостерігати інтєрєсну картіну. Зграя карєнних харкавчан з криками “Аааа!!” і “Рассєя!!” гасала містом у пошуку мерії, яку вони хатіли захопить. Мешканці Харкова не растірялись і влаштували для любителів аквафреша захоплюючу екскурсію містом.
Був напрімер такий случай.

Театр опери і балету. Прохідна. На прохідній сидить дід-вахтьор – дивиться телік і щось бурмоче. Якщо підійти поближче то можна розбріти щось схоже на: “Заїбала ця реклама” і “Бляцький аквафреш”. Знадвору починається якесь шарудіння яке поволі переростає у спробу виламування дверей і супроводжується криками “Аааа!!” і “Рассєя!!”. Двері падають і на порозі з’являються захекані мудили в балаклавах.

Мудила перший: “- Дєд! Где Кернес?!”
Дід-вахтьор, не відводячи погляд від екрану, зі спокоєм авіадіспечера: “Який, в сраку, Кернес, тут тіатр блять. І він сьогодні уже закритий.”
Мудила другий: “- Ти дєд нє борзей! Нам сказалі что здєсь у вас мерія!”
Дід-вахтьор таки відвів погляд від галубого екрану і розглядає гостей наче ті – пара літючих мавпочок у вольєрі: “Хлопчики, то вас хтось підступно наїбав. Мерії тут нема вже давно. Ще з тих пір як тут її ніколи не було. Але акцент у вас інтєрєсний і тому я вам допоможу”. Дід оглядається на екран де втретє за двадцять хвилин почався ролик аквафреша. “Мерія у нас тепер у тому ж зданії де телевишка, тут недалеко, зараз розповім”.

Зграя карєнних харкавчан з криками “Аааа!!” і “Рассєя!!” понеслаць у бік телевежи розлякуючи бродячих собак і домашніх кошечек.

Вони і вдруге, і втретє шукали мерію і майже знайшли її, але буквально на одну вулицю розминулись з натовпом маладьожі який йшов і співав “Путін хуйло”. Врешті решт якась добра душа змилосердилась і відправила карінних харкавчан шукати мерію у райвідділ міліції, де їх усіх благополучно і запаковули на ніч.

Олександр Снідалов

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Дід-вахтьор: “Мерії тут нема вже давно. Ще з тих пір як тут її ніколи не було”."

  1. огорчает, что и у вас много местных буйных на таких сборищах, если судить по кадрам, на которых харьковчане разбивают автобусы с курсантами ВВ и уговаривают милиционеров объединяться с народом, чтобы, видимо, “валить власть”..

  2. Це правда?)))) Чи просто така фантастична притча, щоб харків”яни після останніх подій у місті геть не впали духом?..

Comments are closed.