Шантаж Путіним України щодо постачання газу має подвійне дно.

Для багатьох наступне твердження може здатися брехливим та наклепницьким, але не гарячкуйте, дочитайте цей короткий текст до кінця.

Отже теза: у Росії немає газу в тих об’ємах, які газпром вже встиг продати. Ба більше, в Росії просто немає газу, практично весь газ Ямалу вже добутий, проданий, а виручка пішла “в закрома Путіна”.

Аргументом на користь цієї тези, окрім широковідомого ультиматуму Україні про $480 та передоплату, є драматичне зниження якості природнього газу для населення, як мінімум, на сході України. Хімічний аналіз газу, що надходить в східні області України протягом останнього тижня, свідчить про те, що це газ узбецький, на нього однозначно вказують: а) мікродомішки, б) низька калорійність, в) значна кількість забруднень. Також варто зважити на те, що і в середині РФ ціни на газ зростають. Ще восени 2013 року між Україною та РФ була підписана угода щодо постачання газу. В цій угоді, на відміну від попередніх, відсутній такий важливий параметр, як “коефіцієнт теплотворності”, отже РФ має цілком законне право постачати Україні замість газу повітря…

… і вона тім добре користається! Протягом останніх 2-х – 3-х тижнів багато побутових споживачів, хто встановив лічильник, помітили, принаймні, дворазове збільшення споживання “блакитного палива” на ті ж самі потреби, що і раніше. Помічена також істотна зміна кольору газового полум’я та незвичного кольору наліт на трубах.

Відомо також, що Туркменистан вже тривалий час практично весь свій експортний газ продає до Китаю. РФ не має додаткового якісного газу, має тільки узбецький, брудний та неякісний. І це, фактично, й було зафіксовано на сході України. Бо вже в центрі та на заході, повітряно-газова суміш made in Uzbek&Russia низької якості та нелюдської ціни збагачуєтья якісним та недорогим українським газом власного видобування.

Отже. Україні треба негайно перевірити, що власне вона отримує від газпрому за політичною ціною. І робити це необхідно на сході. Так на сході, який саме зараз знаходиться під атакою “зєльоних чєловєчьков”…

9 Comments

 1. Правда- неправда, у меня последнюю неделю в газовой колонке постоянно (несколько раз на день) гаснет газ, раньше такое было несколько раз в год.

 2. Правда- неправда, у меня последнюю неделю в газовой колонке постоянно (несколько раз на день) гаснет газ, раньше такое было несколько раз в год.

 3. Моя мама, у которой газовое отопление, это замечает последние 2 года. Выводы: населению Украины – украинский качественный газ, промышленность пусть ищет себе качественных партнеров, неправомерные контракты с Москвой разорвать.

 4. Моя мама, у которой газовое отопление, это замечает последние 2 года. Выводы: населению Украины – украинский качественный газ, промышленность пусть ищет себе качественных партнеров, неправомерные контракты с Москвой разорвать.

 5. По-перше – Необхідність газу для Україна – 26 мільярдів м3.
  По-друге – Україна видобуває 20 мільярдів м3. Всі газодобувні підприємства вкрадені бандитами-олігархами.
  По-третє – Весь видобутий на Україні газ за безцінь продається Росії.
  По-четверте українсько-російська вуглеводородна КГБешна мафія зобов’язує Україну купувати 58 мільярдів м3 по дуже завищеній ціні. Більша частина якого іде на потреби промисловості, яка належить олігархам.
  Весь цей газ 58 мільярдів м3 змушене сплачувати Населення.
  Шосте – згідно вимог З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про засади функціонування ринку природного газу» населенню повинний постачатися газ тільки Українського видобутку.
  Сьоме – 1000 м3 природнього газу українського видобутку коштує 2880 грн. (28 копійок за 1 м3)
  Восьме – в 1975 році Україна видобувала 53 мільярдів м3 природнього газу.
  Дев’яте – всі роки незалежності українська і російська КГБешна банда грабує НАРОД УКРАЇНИ НА ГАЗІ.
  Чому Росія розпочала війну проти України.
  Майдан став загрозою знищення російсько-української газової КГБешної мафії, а тому і нова злодійська українська влада і російська газова антинародна кгбешна путінська мафія розпочали війну проти Українського Народу.
  У Росії немає газу в тих об’ємах, які Газпром вже встиг продати.
  Ба більше – в Росії просто немає газу, практично весь газ Ямалу вже добутий, проданий, а виручка пішла “в закрома Путіна”.
  Аргументом на користь цієї тези, окрім широковідомого ультиматуму Україні про $480 та передоплату, є драматичне зниження якості природнього газу для населення, як мінімум, на сході України.
  Хімічний аналіз газу, що надходить в східні області України протягом останнього тижня, свідчить про те, що це газ узбецький, на нього однозначно вказують:
  а) мікродомішки,
  б) низька калорійність,
  в) значна кількість забруднень. Також варто зважити на те, що і в середині РФ ціни на газ зростають. Ще восени 2013 року між Україною та РФ була підписана угода щодо постачання газу. В цій угоді, на відміну від попередніх, відсутній такий важливий параметр, як “коефіцієнт теплотворності”, отже РФ має цілком законне право постачати Україні замість газу повітря…
  І російсько-українська КГБешно-газова мафія тим добре користається! Протягом останніх 2-х – 3-х тижнів багато побутових споживачів, хто встановив лічильник, помітили, принаймні, дворазове збільшення споживання “блакитного палива” на ті ж самі потреби, що і раніше. Помічена також істотна зміна кольору газового полум’я та незвичного кольору наліт на трубах.
  Відомо також, що Туркменистан вже тривалий час практично весь свій експортний газ продає до Китаю. РФ не має додаткового якісного газу, має тільки узбецький, брудний та неякісний. І це, фактично, й було зафіксовано на сході України. Бо вже в центрі та на заході, повітряно-газова суміш made in Uzbek&Russia низької якості та нелюдської ціни збагачуєтья якісним та недорогим українським газом власного видобування.
  Отже. Україні треба негайно перевірити, що власне вона отримує від газпрому за політичною ціною. І робити це необхідно на сході. Так на сході, який саме зараз знаходиться під атакою “зєльоних чєловєчьков”…
  Що таке газ??
  Когда мы слышим слово газ да еще в паре со словом природный, то у нас не возникает никаких воспоминаний о видах газа, его составе, теплоте сгорания, плотности, температуре горения, температуре воспламенения, границе врываемости, о давлении при взрыве, о его составе. Зачем нам это нужно? Горит себе на кухне какой-то газ да и достаточно. Правда этот газ горит иногда то голубым, то оранжевым, то красным огнем. Да и давления газа иногда не достаточно для двух горелок на плите и духовки. А иногда продукты горения газа закапчивают посуду и сажей забиваются отопительные котлы.
  Вот этим и пользуется украинско-русская УГЛЕВОДОРОДНАЯ МАФИЯ
  Итак – Отдельные составляющих природного газа
  Метан (CH4) – это бесцветный газ без запаха, легче воздуха. Горюч, но всё же его можно хранить с достаточной лёгкостью.
  Этан (C2H6) – бесцветный газ без запаха и цвета, чуть тяжелее воздуха. Также горюч, но не используется как топливо.
  Пропан (C3H8) – бесцветный газ без запаха, ядовит. У него имеется полезное свойство: пропан сжижается при небольшом давлении, что позволяет легко отделять его от примесей и транспортировать.
  Бутан (C4H10) – по свойствам близок к пропану, но имеет более высокую плотность. Вдвое тяжелее воздуха.
  Углекислый газ (CO2) – бесцветный газ без запаха, но с кислым вкусом. В отличие от других компонентов природного газа (за исключением гелия), углекислый газ не горит. Углекислый газ – один из самых малотоксичных газов.
  Гелий (He) – бесцветный, очень лёгкий (второй из самых лёгкий газов, после водорода) без цвета и запаха. Крайне инертен, при нормальных условиях не реагирует ни с одним из веществ. Не горит. Не токсичен, но при повышенном давлении может вызывать наркоз, как и другие инертные газы.
  Сероводород (H2S) – бесцветный тяжелый газ с запахом тухлых яиц. Очень ядовит, даже при очень маленькой концентрации вызывает паралич обонятельного нерва.
  Свойства некоторых других газов, не входящих в состав природного газа, но имеющих применение, близкое к применению природного газа
  Этилен (C2H4) – Бесцветный газ с приятным запахом. По свойствам близок к этану, но отличается от него меньшей плотностью и горючестью.
  Ацетилен (C2H2) – чрезвычайно горючий и взрывоопасный бесцветный газ. При сильном сжатии способен взрываться. Он не используется в быту из-за очень большого риска пожара или взрыва. Основное применение – в сварочных работах.
  Метан горит голубым пламенем, этан – почти бесцветным, как спирт, пропан и бутан – жёлтым, этилен – светящимся, угарный газ – светло-голубым. Ацетилен – желтоватым, сильно коптит. Если у Вас дома стоит газовая плита и вместо обычного голубого пламени вы видите жёлтое – знайте, это метан разбавляют пропаном.
  Підіть на кухню, запаліть газ на плиті, подивіться на колір полум’я, подивіться на оберти газового лічильника і Ви все зрозумієте.

Comments are closed.