Мітинг та хода ультрас у Харкові 12 квітня 2014 р. (відео)

Сьогодні, 12 квітня 2014 р., біля Тараса було велелюдно. Харківські ультрас та їхні побратими з інших міст України зібрались, аби сказати: “Україна єдина!”

І це в них вийшло добре!

Очікуваних нападів з боку колорадів-ватніков так не було, хоча їхні шпигуни рясно топтались навколо мітингарів, по ближче до міліції.

Міліції сьогодні було як ніколи багато, у бронежилетах та зі щитами.

 

Потім була драйвова хода та мітинг на площі Конституції.

Молодь Харкова, а саме вона переважала серед мітингарів, переконливо продемонструвала своє бажання жити у Вільній та Єдиній Україні. І у дуже зрозумілий для московських окупантів та їхніх посіпак пояснили, хто такий Путін.

Слава Харківським ультрас!

Слава Україні!

5 Comments

  1. Слава!!! НО часть наших ребят-около 100 ехавших к нам автобусами Чутово сильно побили менты и отправили в автозаки :
    Начальник милиции в Полтавской области корсун опять отличился,сука.Опять арестовал ребят из Правого сектора.Опять оружие?Да фигушки,оружия ОПЯТЬ НЕТ!!!Как точно заметил Однороженко–мiлiцiя злочинне угрупування!!!Но при этом сильно грозный аваков просит не принуждать его к силовым действиям на востоке Украины.А то что,товариСч аваков,опять 48 часов дадите на разоружение сепаратистов?..Интересно получается–патриотов арестовывают,а мордопидоры гуляют.Нечего властям сказать,не?

  2. “””Новости из Полтавы.Выпустили вроди всех.Сейчас Юра Бублик перепроверяет.До 30 человек,все ребята из Правого Сектора и Свободы избиты вщент–лица сплошное месиво.4 человека в больнице.У меня вопрос–чем аваков лучше захарченко?Почему убивают Патриотов???”””

  3. и вот так даже “””Зараз спецпідрозділ міліції “Сокіл” штурмує київську квартиру українського патріота Андрія Білецького. А вдень беркути і соколи по команді Авакова воювали з патріотами під Харковом, щоб не пустити їх у місто. Чого ж менти не воюють так з російськими терористами, як з українськими патріотами?

Comments are closed.