Володимир Єрмоленко: Росія проголошує, що вона – не Європа, але слова її безнадійно європейські

Лавров сказав, що Україні потрібний інклюзивний уряд. І шоб російську мову не дискримінували. І щоб нова конституція була, федеративна і теж інклюзивна. І шоб президент був легітимний. Дивовижно. Тобто Рускій мір хоче:

інклюзивність
федералізацію
конституцію
недискримінацію
легітимність

Все це, звісно, ісконно російські слова. Вигадані в Суздалі та Новгороді. Простежуються чіткі слов’янські корені. В Белгороді та Магадані це перші слова, які вимовляють немовлята. В Мурманську у дитсадках розповідають казки про інклюзивного іллю муромця і легітимного добриню нікітіча. Цар Салтан, як відомо, був першим федералістом. А Кондратій Селіванов очолив бунт проти дискримінації.

Росія проголошує, що вона – не Європа. Але слова її безнадійно європейські. Росія продовжує імітувати Європу, навіть коли показує їй фак. Проблемний підліток. Зі складною історією та складною майбутньою реабілітацією.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Володимир Єрмоленко: Росія проголошує, що вона – не Європа, але слова її безнадійно європейські"

 1. Успокойтесь,-Фидэрасты !
  УКРАИНА-НЕДЕЛИМАЯ СТРАНА!
  Сколько б Денег не платил вам
  Ваш Кремлевский Сатана,-
  За ваш Лай,-
  Сохраним мы Родной Край !!!

  УКРАИНА НЭНЬКА,-
  РОДИНА НАША !!!
  (-А не какая то там,
  Позорная Путино-Фашистская,
  РАША !!!)..

Comments are closed.