У Кагарлику стало краще зі свободою мирних зібрань: “Рішення відмінено”

Взагалі-то не “відмінено“, а скасовано, але менше з тим. За зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” до прокуратури ще в одному місті скасовано місцевий незаконний акт, що обмежував свободу мирних зібрань:

Кагарлик

Розпочавши пару років тому ініціативу з боротьби з протиправною самодіяльністю органів місцевого самоврядування, які своїми рішеннями, не маючи на те жодної компетенції, обмежують свободу мирних зібрань, на сьогодні ми успіху у десятках міст, сіл і селищ по всій Україні. Невдовзі буде підготовлено та оприлюднено щорічний Меморандум щодо свободи мирних зібрань, в якому, зокрема, ми продовжимо наполягати на усуненні подібного позаправового непотребу. Тож далі буде.

******

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут