Краматорськ – це Україна. Агітація харківських патріотів та наш моніторинг. Фото, відео

27 липня четверо учасників Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” з’їздили з Харкова в Краматорськ (через Слов’янськ). Ми взяли участь в акціях підтримки армії, мітингах підтримки патріотів Краматорська, багато фільмували всього, вели прямий твітер репортаж та… провели кілька структурних інтерв’ю з мешканцями Краматорська, які пережили окупацію. Ми говорили з ними про різні аспекти дискримінації – за мовою, етнічністю, віком, статтю. Детальні наукові висновки – згодом.

Види Слов’янська настільки депресивні, що я не хочу їх навіть ставити. Місто розбите, по дорозі лежить вщент зруйнована військова техніка. По дорозі бачили побомблені будинки, сгорілу землю. Але життя триває, хоч і дохрена закритих магазинів по дорозі…

Зате при в’їзді в Краматорськ….

В акції взяли участь Автомайдан Харків, Громадська Варта Харкова, Дорожній Контроль Харкова, патріоти з Сум, Луганська, Донецька, Миколаєва, Куп’янська, Балаклії та Чугуєва.

На одному з чисельних блокпостів між Ізюмом і Краматорськом нацгвардеєць на пості спитав мене (після вручення візитки і показу журналістського посвідчення) – а Майдан в Києві ще стоїть? Я кажу – стоїть. Ой, слава богу! – каже чувак. – А то, якщо не буде кому прочищати мізки владі – нам тут капець. Це була дослівна цитата.

Наталка Зубар, голова правління ІЦ “Майдан Моніторинг”.

В моніторинговій місії також взяли участь Олександр Шевченко, Анастасія Рачкован та Костянтин Чуркін.


European_Union

Ця публікація була створена за підтримки Європейського Союзу. За зміст цієї публікації повну відповідальність несе Громадська організація «Інформаційний центр «Майдан Моніторинг». Зміст цієї публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Європейський Союз об’єднує 27 країн-членів, які вирішили поступово об’єднати свої знання, ресурси та долі. Протягом 50 років свого розширення вони разом побудували простір стабільності, демократії та сталого розвитку, водночас утверджуючи культурне розмаїття, толерантність та індивідуальні свободи.

Європейський Союз прагне розділити свої досягнення та цінності з країнами та людьми за межами своїх кордонів

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

1 Comment on "Краматорськ – це Україна. Агітація харківських патріотів та наш моніторинг. Фото, відео"

  1. Рудь Світлана | 28-07-2014 06:14 at 06:14 |

    Дуже вчасно. Ви для нас як ковток свіжого повітря. Нажаль не встигли проанонсувати захід і не багато краматорців змогли прийняти участь.

Comments are closed.