Відвага ім. І.Гавдиди – табір волі та характеру

“Відвага” – це молодіжний наметовий вишкільний табір, який щорічно проводиться
з 2001 року.

Останні події в країні змусили по-новому підійти до програми цьогорічного табору.
Зокрема, акценти «Відваги-2014» будуть ставитись не лише на вихованні патріотичної
та громадсько-активної молоді, а й на базовій військовій підготовці таборовиків.

Тому «Відвага-2014» – це:

– елементи військового вишколу (дії під час нападу, оборона місця, інше);

– фізичне загартування і спортивні змагання (регбі,бокс, страйбол);

– зустрічі з провідними фахівцями, істориками, громадськими активістами,
військовими, журналістами);

– практичне застосування знань, здобутих на лекціях (теренова гра, рейндж-кидок,
туристичне змагання зі смугою перешкод, нічні стійкування та «алярми»);

– вечори біля ватри (перегляд фільмів, співи з українськими музикантами, розваги);

– дисципліна (ранкові руханки, чергування на таборі, чіткий розпорядок дня).

Як стати учасником?

1. Мати від 16 до 26 років

2. Заповнити анкету на http://mnk.org.ua/vidvaga

3. Сплатити організаційний внесок 100 грн.(безкоштовно для учасників з Криму,
Луганської та Донецької областей)

4. Приїхати на табір, взявши усе необхідне (список шукай в умовах участі).

Анкета учасника та умови участі: http://mnk.org.ua/vidvaga

Зацікавило? Звертайся за подробицями:

http://mnk.org.ua/vidvaga/

e-mail: mnk@mnk.org.ua

моб.тел.: 096 188-37-93 Іван

Організатор:

ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”

“Відвага” – це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою
волю, характер та навчитися перемагати.

Веб-сайт: http://mnk.org.ua/vidvaga

About Nataliya Zubar 2357 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

6 Comments

 1. https://www.facebook.com/militarysecretsrussia
  Скільки мертвих українців вартують військові секрети Росії?

  «Бойовиків випускають зі Слов’янска, щоб не було втрат, інші деморалізовані»
  Це не можливо переварити.
  – в Україні, яка має одне із найсуворіших дозволів на зброю для законно слухняних громадян, 4 місяці незаконно озброєні громадяни із найсучаснішою зброєю бігають по країні, руйнують цілі міста, вбивають і катують громадян, вбивають правоохоронців, вбивають військових;
  – Уряд України організовує вільні БЕЗКОНТРОЛЬНІ переміщення по країні для незаконно озброєних громадян, які вбивають неозброєних, законно слухняних громадян.

  Я хочу тільки нагадати, що Україна це не США, це не Молдова, це не Естонія, це не Ізраїль, це не Канада, це не… із їхніми Законами на право громадян володіти і використовувати бойову зброю. Це Україна, де взагалі відсутній Закон про володіння зброєю законно слухняними громадянами і все трактується довільно відповідними держслужбовцями, де нормальній людині заборонено володіти бойовою зброєю і захищати рідних, де володіння зброєю законно слухняними громадянами переслідується кримінальним кодексом України.

  Якщо вільно пропустити до зубів озброєних терористів для переміщення по території країни, де законно слухняним громадянам заборонено володіти і використовувати зброю, є наслідком успішної діяльності державних силових структур України, то можливо терористи не терористи або в Уряді України самі агенти цих терористів?

 2. Я никак не мог понять причину конфликта на #Украине .
  Как всегда ответ лежит на поверхности
  #ДНР и #ЛНР – это же единственное место на #Украине где не правят олегархи !!! То есть, это прямая угроза им. То чего добивался Майдан ( Украина без олегархов )произошло на Юго-Востоке !!!
  Вас опять провели вокруг пальца . Как вы были не далёкими , такими и остаётесь.
  Разрешите мне контролировать СМИ и я превращу любой народ в стадо свиней. – Геббельс

 3. https://www.facebook.com/militarysecretsrussia
  Скільки мертвих українців вартують військові секрети Росії?

  Ми доживемо до того, що в українській політиці з’явиться хоч якась мінімальна логіка? Щоб можна було щось інтелектуально обговорити із громадянами США, Франції, Німеччини, Австрії і т.д., наприклад, порівняти буття українських селян із громадянами інших держав, або рівень життя українських робітників, або проблеми самоосвіти рядової інтелігенції в Україні. Чи в цьому … нам судилось померти:
  1) Депутатство Верховної Ради – депутатство має бути символом не якогось престижу, крутизни і українського дибілізму, а, перш за все, нервовим, чутливим органом суспільства, джерелом ідей для вирішення проблем у суспільстві і «громовідводом» для крайнощів суспільства.
  2) Український політикум, який обслуговує 0,1% населення України, зовсім не орієнтується ні в чому, що відбувається в народі.
  3) Не логічно змінені функції гілок влади, одними із причин є пункти 1 і 2 – Завдання Міністра Закордонних Справ Дещиці було не обзивати Путіна «Ху…ом», а планомірно працювати в цілому Світі протягом 4 місяців, щоб офіційно, на міжнародному рівні, визнати Росію державою яка ФІНАНСУЄ ТЕРОРИЗМ. Дещиця за 4 місяці мав здійснити, що найменше, 60 закордонних поїздок!!!! Натомість він спромігся тільки обізвати Путіна «Ху…ом», а Росія офіційно на міжнародному рівні є нормальною, ринковою державою, що забезпечує їй право на купівлю військового озброєння у Франції.
  В той же час, ніхто не заважав депутатам Верховної Ради, протягом 4 місяців, влаштовувати цирк і цілі показові виступи із наочним поясненням хто такий Путін. Але ж в нас депутати супер круті і все верх дном.
  4) Тепер про пресу, «Вести» і т.д. В цивілізованій країні, діяльність ЄДИНОГО на території держави Законодавчого органу влади, який є однією із трьох гілок влади – депутати протягом 4 місяців влаштовують ВІДКРИТІ слухання, пресконференції, дебати, інтерв’ю, релізи, подання до Суду і т.д. по проблемі відкритої брехні в пресі, ТБ. Елементарно можна заставити пресу підтверджувати кожне висловлювання конкретними фактами, власних журналістів з місця подій.
  Чому не було жодного подання до Суду на «Вести»? Бо нам до цивілізації як…

  5) Чи усвідомлюють українські правителі, що це є ХХІ століття і рано чи пізно треба буде розказувати батькам мертвих українських солдат чому Уряд України не розпочав процесу передачі російських військових секретів командуванню НАТО?
  Чому Уряд України під час війни із Росією витрачає гроші батьків українських солдат вбитих росіянами на зберігання російських військових секретів?

Comments are closed.