Аркадій Бабченко: Це буде остання війна для Росії

Пише в своєму фейсбуці відомий россійський журналіст Аркадій Бабченко.  https://www.facebook.com/babchenkoa/posts/534160813350823?fref=nf

Такий собі погляд з того боку. Дуже сильний текст. Важко  казати (особливо нам, ззовні), наскільки точний діагноз. Але вочевидь має під собою підгрунтя.  Я все ще сподіваюся – серцєм – на перемогу розума й добра – але головою… Все, що знаю про поточне російське життя, наштовхує на ті самі висновки.

Судіть самі (переклад мій, повний текст – за посиланням):

“Це буде остання війна для Росії, бо процес розпаду етноса майже завершено. Моральна деградація нації вже практично відбулася.  І ця війна лише доканє її.

Та й нема вже ніякої нації. Нема жодних спільнот, які могли б сказати про кожного свого члена “ми”. Ця територія заселена окремими групками й спільнотками агресивних зажартих людей, що випадково поєднані зовнішніми обставинами, ненавидять всіх інших, хто не входить до їх зграї – і жодної нації тут вже не існує”

Аркадій Бабченко

Атомізація суспільства в Росії – давній процес, і зараз ми маємо справу з його наслідками. Фактично, нинішній амок, цей напад агресії, який так збентежив нас своєю спонтанностю та силою – це якраз інстинктивні намагання суспільства сберегтися як цілісність. Намагання, приречені на поразку – бо ненавість проти зовнішнього ворога не може стати спільною платформою.

Тетяна Кохановська

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Аркадій Бабченко: Це буде остання війна для Росії"

 1. Це повинен знати кожен громодянин України!!!!! Кремль плануе використати всі захоплені народи для перекритя свого кордону з Китаем, плануеє нами, нашими дітьми зупинити заселення Сибіру китайцями. Це вже явно видно – все захоплене россіянами населення придністровя, чечечні, осетії вже відправлені на війну в Україну. Так же поступе кремль і з українцями, якщо хтось з на здасться в полон!!!! Чому про це не КРІЧАТЬ наші політики??? Якби наш народ знав, що їх кремль погоне на нову війну з Казахстаном чи Китаем, то наші содати з батальйону Херсон вгризалися б в свою рідну землю, стояли б на смерть, а не здавалися в полон до чудовиськ, яким завжди був і є російский народ. Не потрібно обманювать українців – титульна нація імперії ні коли і нікому не може бути “рідним братом”!!!!!!!!!!!!!!

 2. Актуальні цитати:
  “Ампутація України була б для Росії смертельною”
  Отто фон-Шенґаузен Бісмарк, рейсхканцлер Німеччини в 1871 – 1890 рр.
  “Потерять Украину – потерять голову”
  Владімір Лєнін, голова Совнаркому Росії в 1917 – 1924 рр.
  “Без України Російська імперія неможлива”; “Найбільша геополітична подія ХХ століття – проголошення незалежності України”
  Збіґнєв Бжезинські, державний секретар США в 70-х роках ХХ ст.
  “Розпад СССР – найбільша геополітична катастрофа ХХ століття”
  (Для Росії!)
  Владімір Путін, президент Російської Федерації в 2000-2008 та з 2012 р. до погибелі

 3. on Facebook | 31-08-2014 06:02 at 06:02 |

  с самого начало майдана Порошенко мешали добровольцы, теперь он счастлив, у “охраника” вышло, убрать, уничтожить всех кто может дать сопротивление власти, всех активистов майдана и добровольцев. https://vk.com/video26523934_169709801

Comments are closed.