Chacha Shushuridze: Російська армія в ЄС – фантастика чи європейська буденність?

У мене не так добре з історією як хотілося б, але суть російсько-європейського співробітництва у військовій сфері десь приблизно така:

1799 р, швейцарський похід Суворова – російська армія шастає Європою, в Італії, Швейцарії (“перехід Суворова через Альпи”, це тоді було).

1813 рік – війна проти Наполеона в Європі, російська армія шастає Європою, звільняє сучасні німецькі, австрійські, французькі і які там ще землі.

1830-1831 рр – російська армія придушує повстання в Польщі, захоплює Варшаву.

1853-1856 рр – Кримська війна, тут Росія до Європи по-нормальному не доперла, бо їй вломили раніше.

1877-1878 рр – Російсько-турецька війна, російська армія шастає Європою, зокрема Болгарією та Румунією

1914-1918 – перша світова війна, російська армія шастає Європою.

1939-1941 – російська армія нападає на Фінляндію та Польщу і анексує частину їхніх територій, окуповує Латвію, Литву та Естонію на 50 років (фінські землі є “російськими” й досі).

1944-1945 – російська армія шастає Європою, встановлює контроль за половиною Європи і робить своїми танками що хоче в Європі аж до розвалу СРСР. у 1991 р, зокрема

1968 рік — 170 тис російська армія входить у Чехію.

То невже європейським елітам цього мало, аби зрозуміти, що російська армія в Європі – це не фантазії хворих на голову панікерів, а реалії європейської історії, що не було такого щоб довше ніж 40 років Європа обходилася без рейдів російської армії своїми землями?

Источник

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут