УДАРівець хоче дискредитувати кандидата по 175 округу

Сьогодні, в останній можливий день агітації, відбудеться суд за позовом самовисуванця, члена партії УДАР Олександра Квашніна, проти єдиного кандидата від патріотичних сил, який має шанси перемогти екс-регіонала Володимира Кацубу – Сергія Кузана. Причина – неузгоджене, на думку cамовисуванця, використання логотипу партії УДАР в передвиборчій агітації кандидата від «Народного Фронту». Зокрема, самовисуванець через суд вимагатиме не використовувати листівки та плакати зі словами підтримки місцевих громадських та партійних осередків, серед яких є УДАР, на користь Сергія Кузана. Дивує той факт, що це робиться в останній можливий день проведення агітації.

За словами директора Соціологічної служби Центру зовнішньополітичних досліджень «ОПАД» Сергія Пархоменка, єдиною можливою метою цього позову є дискредитація Кузана, оскільки вже завтра будь-яка агітація буде заборонена.

«На мою думку цей позов є ні що іншим, як підіграванням на користь одіозного регіонала Кацуби, оскільки будь-яке рішення суду, не вплине на поширення або використання цих матеріалів, адже вже завтра – «день тиші», і вся агітація буде заборонена. Отже мета цього позову одна – дискредитація найрейтинговішого кандидата від демократичних сил на користь одіозного регіонала в очах виборців», – вважає Пархоменко.

В штабі самого кандидата від «Народного Фронту» С.Кузана, запевняють, що логотип УДАРу на агітації з’явився не випадково, адже на підтримку кандидатури Кузана висловилися члени місцевого Дергачівського осередку.

http://opad.org.ua/index.php?newsid=4287

Довідка ІЦ “Майдан Моніторинг”: Сергій Кузан є головою нашого багаторічного стратегічного партнера – МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) і є єдиним кандидатом, якого підтримує офіційно наша організація. 175 округ під час виборів 2012 року, згідно результатів нашого моніторингу, був одним з тих, що містив найбільше порушень, саме з боку В.Кацуби, який був депутатом ВР з 2012 по 2014 рік.

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

2 Comments on "УДАРівець хоче дискредитувати кандидата по 175 округу"

  1. та дивні всі ці кандидати…. партії поміняли, салюти пускають в своїх агітаціях, ховаються в списках тим кому ще хоч трохи довіряють! от Канівець є такий, лобіст тютюновий……. так вже хоче пролізти до ради! але нам його закони нідочого! хай вже відпочиває!

Comments are closed.