ІЦ “Майдан Моніторинг” у Варшаві. День перший

Poniedziałek 13.10.

Завершився перший день візити делегації ІЦ “Майдан Моніторинг” до друзів у столиці Польщі. Як і передбачалося, Stowarzyszenie 4 Czerwca запропонувало надзвичайно щільний графік перебування. Сьогодні зранку ми відвідали ат ознайомилися з принципами функціонувавання  Krajowa Szkoła Administracji Publicznej та  мали фантастичну лекцію-семінар-дискусію-розмову-прогнози-планування з Єжи Стемпєнєм – людиною, яка не лише боролася з комунізмом, а й активно займалася посттоталітарною трансформацією польської системи влади, (Очікуйте на окрему публікацію про цю зустріч.) . По обіді  ми отримали чудову нагоду  дізнатись з першоджерел про феномен трансформації польсько-німецького конфлікту завдяки Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie.

Під вечір відвідали  ще одну унікальну інституцію  Pracownią badań i innowacji społecznych STOCZNIA. Направду, можна було би завершити програму дня і щиро звітувати про насичений графік, але нас, стараннями Збігнєва Буяка, котрий виконував роль гіда, водія, коментатора, обсерватора, піклувальника і т.д. чекали ще відвідини наукової бібліотеки Варшавського університету.

В.Ханас трохи твіту зібрав  для першого звіту….Продовження буде

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут