Чи потрібні такі керівники державних підприємств

Старший брат ДНРівського бойовика Олександра Кузнєцова живе у Львові і очолює державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Олексій Кузнєцов – нині працює на посаді в. о. генерального директора львівського аеропорту. Зміна влади в Києві змінила долю двох братів. Один став заступником начальника штабу зв’язку  ОСР «Глобус», інший – керівником державного підприємства.посвідчення

Брати виросли на Донбасі. Менший Олександр народився, коли старший брат вже ішов в армію. Олексій до дому так і не повернувся. Після строкової служби залишився служити. З лав збройних сил звільнився тільки в 2004 році.

Старший Кузнєцов у Львові є активним учасником проросійських організацій, які пропагують ідею «руського міра». Одну з них – «Львівське православне воїнське Братство св. вмч. Димитрія Солунського» очолює особисто. Організація діє при у Львові при Свято-Георгієвському храмі української православної церкви (московського патріархату). У проросійському середовищі Євген Іванович є відомим громадським діячем.

Після звільнення з лав збройних сил України у 2004 році Олексій Кузнєцов перебрався до родичів у Ростов на Дону. Один з них, Кузнєцов Вячеслав Вікторович, працював на той час в місцевому аеропорту, начальником відділу внутрішнього зв’язку. Він і підшукав братам з України роботу в аеропорту. У 2007 році Євген Іванович повернувся до Львова і активно зайнявся пропагування «русского міра». Цього ж року заснував і очолив «військове Братство». В 2011 році був обраний учасником Собору Української Православної Церкви (Московського патріархату).

Після звільнення з посади генерального директора львівського аеропорту, призначеного Борисом Колесніковим, міністр транспорту і інфраструктури Максим Бурбак призначив Кузнєцова в. о. генерального директора. В біографії на сайті православної церкви (московського патріархату) www.upc.lviv.ua відсутні відомості не тільки про керівні посади, які він займав у минулому, але і відомості про вищу освіту. Чим керувався міністр, призначаючи Кузнєцова на посаду, невідомо. Можливо впливом його меншого брата Олександра, який належить до бойовиків ДНР.

Максим Рогозін, Львів

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Чи потрібні такі керівники державних підприємств"

  1. Як таке можливо???!!!

Comments are closed.