Харківські МНКівці у літньому одязі збирали кошти для солдат у зоні АТО

У неділю, 14 грудня, активісти Харківського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу та волонтерської мережі “Вільні люди”, провели акцію “Зігрій солдата АТО”. Під час заходу хлопці та дівчата, вдягнуті у літній одяг, ходили центром Харкова та збирали кошти на теплий одяг українським військовим.

a09a877debЛюди реагували на акцію по-різному. Дехто намагався обійти дивно вдягнутих молодих людей з плакатами, хтось підходив, і з цікавістю розпитував. Загалом, активістам всього за 20 хвилин акції вдалося назбирати 640 гривень. Молоді люди цілком задоволені цим результатом, і обіцяють, що це буде не остання така акція, а на зібрані кошти закуплять теплі шкарпетки та рукавички для бійців АТО.

“Я навіть не можу уявити, як холодно нашим хлопцям зараз у окопах, якщо вони не мають гарного зимового одягу та спальників. Сподіваюся, що наша сьогоднішня акція не тільки дасть змогу закупити теплі речі, а й нагадає харків’янам, завдячуючи кому в нашому місті зараз мир і спокій”, – розповіла учасниця акції Ганна.

Нагадаємо, що акція “Зігрій солдата АТО” вже відбувалася у кількох містах України, за її допомогою вдалося закупити кілька сот теплих речей для солдат, які знаходяться на передовій. Звіти по переданим солдатам речам усі бажаючі можуть переглянуті на інтернет-сторінці волонтерської мережі “Вільні люди”.

Джерело

Svitlana Kovalenko liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут