Харківські сепаратисти шлють листи-погрози від імені нардепа

Харківські сепаратисти, які гучно іменують себе “Харківськими партизанами”, розсилають листи-погрози від імені народного депутата України, командира полку “Азов” Андрія Білецького.

Сьогодні моя бабуся забрала на пошті листа. Відправник та адреса мені незнайомі, але прізвище ім’я та по-батькові були тотожними з іменем народного депутата України Андрія Білецького.

Просвічую листа, і бачу, що в середині листівка від “Харківських партизан”.

Поштовий конверт та вміст листа (листівка) із погрозою на фото, що наведені нижче.

2014_12-16_Погрози_1  2014_12-16_Погрози_2

2014_12-16_Погрози_3

Як не важко перевірити по базах сепаратистів, адреса відправника збігається з адресою народного депутата України, командира полку “Азов” Андрія Євгеновича Білецького.

Ці дії сепаратистів цілком підпадають, крім статей за власне сепаратизм, ще й під статті про наклеп та погрози життю та здоров’ю громадянина.

Завтра я напишу заяву про факт отримання мною цього листа до СБУ. Про подальший перебіг цієї справи обов’язково інформуватиму громадськість по ходу просування розслідування.

P.S. Особисто я не вірю, що причетні до цих “лист-погроз” будуть знайдені та покарані, але мій обов’язок інформувати правоохоронні органи про всі протиправні дії.

Сергій Петров, ІЦ “Майдан Моніторинг”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Харківські сепаратисти шлють листи-погрози від імені нардепа"

Comments are closed.