Варшава повинна надати Києву зброю – З.Буяк

Польсько-українські взаємовідносини знаходяться зараз в історичному моменті, але польські політики надто мало цікавляться цим фактом. Таку думку в ефірі “Польського радіо” висловив польський профспілковий діяч і політик, один з лідерів руху “Солідарність” Збіґнєв Буяк, передає УНН.

“Я був там на фронті, в окопах, безпосередньо розмовляв із цими людьми, шукав слідів польської допомоги і не знайшов жодного. Ці солдати знають про заангажованість громадян Польщі, знають про їхню допомогу. Але водночас, з боку польського уряду, польської армії, немає цієї допомоги, бракує елементарного надання зброї, чи принаймні засобів зв’язку. А це вкрай потрібно. Від того буде допомога чи ні, може залежати подальша доля цієї боротьби” – підкреслив член Комітету “Солідарні з Україною”.

Нагадаємо, під час саміту НАТО в Нюпорті, Північноатлантичний союз дозволив продаж зброї Україні. Країни Альянсу можуть домовлятися з Україною в цій справі, однак досі Польща не прийняла такого рішення.

Джерело: УНН

ipp

Збігнев Буяк, Майдан Моніторинг і партнери на фронті в Донецькій області

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут