Вифлеємський Вогонь Миру в Києві, 16.12.14, Софійський собор

«Вифлеємський Вогонь Миру» — це міжнародна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у місті Вифлеємі. Вифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн напередодні Різдва Христового.

Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство – прихильно сприйнялися українською громадою впродовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.

Вперше вогонь до України потрапив завдяки пластунам у 1992 році. Відтоді щороку пластуни – українські скаути приймають цей Вогонь естафетою від польських скаутів та поширюють Україною — передають у церкви, лікарні, сиротинці та ін.

Цьогоріч церемонія передачі Вифлеємського Вогню Миру представникам Церков, послам іноземних держав та делегаціям з інших областей відбудеться у вівторок, 16 грудня о 18:00 в Соборі Святої Софії у Києві.
Також у четвер, 18 грудня в колонній залі Київської міської Ради відбудеться передача Вогню громаді Києва та міському Голові Віталію Кличку. Початок о 14:00.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати Вогонь Любові в Добра.

Детальніше про ініціативу: www.vohon.plast.org.ua

Подія у Фейсбуці – ТУТ

10830619_860845543959034_1604794119511171941_o

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут