Зігрій солдата любов’ю

Майже 17 тисяч гривень на потреби український військових у зоні АТО зібрали небайдужі полтавці під час благодійного ярмарку, що відбувся в обласному центрі.
IMG_20141227_131656-SMILE

IMG_20141227_130941
Солодка випічка, ексклюзивні ялинкові іграшки і стильні прикраси хенд-мейд, вироби з глини та українські віночки, картини, вишивки, дитячі поробки – усе це і багато іншого було представлено на триденному благодійному марафоні. Натхненники заходу – Полтавський батальйон небайдужих, ГО „Є свідомі”, інші полтавські волонтери – пропонували відвідувачам ярмарку придбати унікальні новорічні подарунки, сувеніри, іграшки ручної роботи. „Витрачаючи гроші тут, ви допомагаєте нашим хлопцям у зоні АТО, – наголошували вони. – Нині на Сході перебуває 450 полтавських воїнів. А скільки ще не полтавських, але від цього не менш рідних бійців стоять там на сторожі нашого мирного життя! Усім їм потрібні наші підтримка і допомога!”.

IMG_20141227_131509

IMG_20141227_131159
Встояти при таких аргументах – вкрай важко. Тож полтавці і підходили, і купляли: імбирне печиво – дітям, кумедних, плетених гачком тваринок – хрещеникам, вовняних, дерев’яних, глиняних Овечок – друзям… А собі, щоб зігрітися, – гарячий чай з лимоном та апельсином або склянку ароматного глінтвейну.

IMG_20141227_130937

Щоправда, був момент, коли через сильний снігопад ярмарок опинився під загрозою зриву. Але на допомогу прийшов полтавський підприємець, власник одного з торгових центрів. Тож останній день заходу полтавські активістки провели у теплі та затишку.
– Ми вдячні керівництву ТРЦ „Конкорд” за те, що нам так охоче пішли на зустріч, – кажуть дівчата. – Раніше ми не співдіяли з цим закладом. А виявляється, тут дуже приємна атмосфера. Працівники ТРЦ поставилися до нас приязно: дякували, підтримували, самі робили покупки, клієнтів приводили, та ще й чаєм пригощали.

IMG_20141227_131124
За три дні полтавцям вдалося зібрати майже 17 тисяч гривень. Усі вони – до останньої копієчки – будуть витрачені волонтерами на потреби українских військових. Теплий одяг, вітаміни, ліки, цигарки, засоби гігієни, каремати та спальні мішки – як мало і як у той же час багато потрібно нашим захисникам! Сподіваємося, у новорічні свята вони відчують неабияку підтримку і любов своїх земляків.
Утім, крім благодійної, у ярмарку була ще одна, амбітна мета.

IMG_20141227_130920
– Ми хочемо започаткувати у Полтаві традицію різдвяних ярмарків, поширених у європейських містах, – каже волонтерка Тетяна Рожкова. – На цих ярмарках завжди особлива атмосфера. У повітрі витають аромати кориці та цитрусових, парують казани з грогом і глінтвейном на вдкритому вогні, малеча ласує розписними пряниками та барвистими льодяниками… Там є місце для благодійності і для розваг, для романтичних зустрічей і очикування дива, і для особливо теплого спілкування, коли всі городяни почуваються частинкою єдиної спільноти. Упевнена, Полтава варта всього найкращого, і кожен з нас може зробити щось для того, щоб казка відбулася.


Світлана Варвянська

Фото Ігор Кіянчук

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут