Арсеній Яценюк не хоче ліквідувати Нацкоммор (і бути “лібералом у подружньому житті”)

Наприкінці грудня минулого року в інтернетрях з’явився дивний, як на нашу думку, лист, нібито надісланий Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком на адресу керівництва однієї з існуючих в Україні церков.  Він є дивний не фактом свого існування – голова Уряду має, як і всі ми, писати кому завгодно, а змістом: як побачите на другому аркуші, голова Уряду [нібито] каже, що не хоче ліквідовувати Нацкоммор, (а також виступає проти “лібералізму у подружньому житті” – що він має на увазі – йому видніше). Ось:

Doc_1 Doc_2

Ясна річ, ІЦ “Майдан Моніторинг” не міг пройти повз цієї цікавинки, і ми спитали у Секретаріату КМУ  – “чи справді Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком було підписано цього листа <...>, адресованого Раді євангельських християнських церков, а чи вказаний лист є повністю або у певній частині підробкою“.  Секретаріат КМУ, наскільки ми можемо судити з відповіді,  автентичність листа визнав:

SKMBT_28314123116540

Не питання, Арсеній Петрович – великий молодець, що ставиться з повагою до всіх конфесій та релігійних організацій, і з ними спілкується. Питання у змісті.

Нагадаємо, згідно з повідомленнями, у ВРУ зареєстровано законопроект, який відкриває Уряду шлях до ліквідації Нацкоммору (який ще у минулі роки жер по 2 мільйони гривень). А керівник Уряду – як бачимо, того не хоче. Журбинка. Напевно, нашим бійцям на Донбасі, наприклад, вивільнені кошти не завадили б.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут