МОЗ не цікавить забезпечення українських військ необхідними ліками?

Близько двох місяців тому за ініціативою аналітика ІЦ “Майдан Моніторинг” Ольги Малишевої фахові медики склали перелік ефективних і доступних лікарських препаратів, належне забезпечення якими сил АТО має важливе значення. Два звернення з цього приводу були надіслані нами до кількох відповідних інстанцій, у т.ч і до Міністерства охорони здоров’я і були належно вручені відповідній службовій особі МОЗ  у перших числах січня та 15-го січня 2015-го року.

Згідно зі ст.20 Закону України “Про звернення громадян“звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання”. Проминуло вже куди більше часу – на сьогодні жодної реакції від МОЗ не послідувало.

Тож ми змушені вдатися до заходів з примушення МОЗ до належної реакції. Починаємо з журналістського запита, який полетів на Грушевського 7 сьогодні. На відповідь, за Законом України “Про доступ до публічної інформації” – п’ять днів.  Не допоможе – будемо звертатися до кого треба, адже проблему треба негайно вирішувати, а коли між проблемою та її вирішенням стоїть несумлінний чиновник, це неподобство треба усувати. Далі буде.

p.s. До речі, якщо у когось з журналістів чи громадянських активістів буде бажання теж посмикати МОЗ з цього приводу – ми лише за.

Олександр Северин, к.ю.н.,

правовий радник ІЦ “Майдан Моніторинг”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "МОЗ не цікавить забезпечення українських військ необхідними ліками?"

  1. БО НАВАРУ НЕ БУДЕ ПО 300% А ТО І БІЛЬШЕ ЦЕ Ж ХАПУГИ ГРАБЛЯТЬ ЛЮДЕЙ НА ЧУЖОМУ ГОРІ

  2. гість | 25-02-2015 17:50 at 17:50 |

    Міністерство оборони повинно бути самодостатньою організацією зі своєю медичною службою, яка, розгортаючись в військовий час, директивно використовує ресурси МОЗ. Тоб то, організація забезпечення війська як у мирний так і у військовий час, в тому числі медобладнанням та ліками повинна здійснюватися медичною службою міноборони і лист направлений не за адресатом. Інша справа, що, мабуть, медична служба міноборони скоріше не жива, чим жива, що змушує волонтерів виконувати її роботу.

  3. Дарина | 25-02-2015 17:51 at 17:51 |

    Це ще один раз показує, ЩО ДЕРЖАВИ В КРАЇНІ НЕМАЄ !!! В Україні до влади прийшла по трупам героїв “небесної сотні” кліка неофеодалів – олігархів з мафіозного клану, що боровся з мафіозним кланом Януковича ! Цей клан осідлав революцію гідності, розставив на ключові пости негідників – крадіїв, що вже перевершили своїми злочинами клан бандюковича ! Яскравий приклад – дії Гонтарєвої, за допомогою якої мафіозна кліка при владі вкрала меньше ніж за рік у країни 50 млрд. долл. Довідка – за 4 роки бандюковичі вкрали трохи більше 100 млрд.долл. Зараз кулявлобенко, рошен, спікер і гонтарєви з Ко ведуть економічний геноцид народу , а якщо їх не зупинити, економічний геноцид вони перетворять у фізичне знищення народу , як це було у 1933 році !! Зараз головний ворог України – це влада !!! На другому місці – Путін ! На третьому – вся та кримінальна алкашно – наркотна наволоч, що зве себе “аполченцамі” ДНР та ЛНР ! Слава Україні ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!!

Comments are closed.